Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Volejbols

Traumu dēļ Pļaviņš/Točs nedodas laukumā EČ spēlē(1)

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgards Točs ceturtdien Eiropas meistarsacīkstēs Maskavā piedzīvoja tehnisko zaudējumu, jo abi volejbolisti iedzīvojušies savainojumos, tādējādi nedodoties laukumā pēdējā apakšgrupas turnīra spēlē.

Arī šogad Doma laukumā norisināsies Rīgas pludmales volejbola nedēļa(1)

Turpinot pagājušā gada aizsākto tradīciju, arī šogad pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā – norisināsies Rīgas pludmales volejbola nedēļa. Arī šogad būs iespējams vērot aizraujošas Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, notiks amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums. Organizatori parūpējušies arī par pārsteigumiem skatītājiem.

Šmēdiņš: Mums pašiem sev vairāk jānotic(1)

Aizvadot cīņas Pasaules tūres posmos un citās sacensībās esot sev vairāk jānotic, sarunā ar aģentūru LETA teica pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš, kurš šosezon starptautiskajos turnīros startē kopā ar pieredzējušo latvieti Aleksandru Samoilovu.

Mārtiņš Pļaviņš: Ja nepamēģinātu spēlēt tālāk, vēlāk to nožēlotu

Neturpinādams spēli pēc iegūtās potītes traumas, Latvijas sportists vēlāk to būtu nožēlojis, sarunā ar aģentūru LETA atklāja pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, kurš pārī ar Edgaru Toču aizvadītajā nedēļā Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā Portugālē izcīnīja augsto trešo vietu.

Vairāk Volejbols