Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Izaicinājumiem bagāts cikla noslēgums © DIENA

Neapskaužamā situācijā 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla pēdējo sabraukumu sagaida Latvijas vīriešu handbola valstsvienība, kam trīs spēlēs pret Eiropas rokasbumbas elites komandām jau atkal nāksies iztikt bez virknes vadošo spēlētāju. Sandra Veršakova vadītā komanda trešdien un ceturtdien Valmierā uzņems divkārtējo pasaules vicečempioni Norvēģiju, bet ciklu noslēgs 2. maijā Minskā ar spēli pret Baltkrieviju. Visas trīs spēles paredzētas LTV7 tiešraidē.

Varšavā četrās bronzas cīņās Latvijai divas godalgas © DIENA

Sekmīgajam Latvijas sportistu sniegumam Eiropas čempionātā cīņā spilgtu noslēgumu sarūpēja Aleksandrs Jurkjans, kura izcīnītā bronzas godalga grieķu-romiešu cīņā ir lielākais sasniegums kopš valsts neatkarības atjaunošanas. Lai gan Varšavā nestartēja Latvijas vadošā cīkstone Anastasija Grigorjeva, visi četri mūsu pārstāvji piedalījās cīņā par bronzu. Diviem no viņiem, Jurkjanam un Alanam Amirovam, to arī izdevās iegūt.

Paukotāji Kuceba un Zuments nekvalificējas Tokijas olimpiskajām spēlēm

Latvijas sportists Vitālijs Kuceba sestdien Madridē Eiropas zonas olimpiskās kvalifikācijas sacensībās ar floreti zaudēja pirmajā "play-off" cīņā, bet Jevgēņijs Zuments paukošanā ar zobenu nepārvarēja grupu turnīra barjeru, abiem nekvalificējoties Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Neatrod kopsaucēju © DIENA

Nesaskaņas biatlona saimē. Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paspārnē ir liela daļa Latvijas izlases biatlonistu, kas trenējas galvenā trenera Māra Čakara vadībā. NBS sporta kluba sastāvā ir arī Aleksandrs Patrijuks, kurš regulāri startē Pasaules kausa posmos, tomēr, lai trenētos Latvijas izlases galvenā trenera Ilmāra Briča vadībā, viņam un citiem biatlonistiem tiek likti priekšā šķēršļi.