Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Engures novads uzņems Eiropas čempionātu rogainingā

22. augusta pusdienlaikā Atpūtas kompleksā Milzkalns pie Tukuma tiks dots starts 16. Eiropas čempionātam rogainingā, un šīm sacensībām jau šobrīd pieteikušās 350 komandas no 19 valstīm - vairāk nekā 700 dalībnieku 210 kvadrātkilometru lielā apvidū 24 stundas cīnīsies par Eiropas čempionu tituliem, vēsta rīkotāji.

Noskaidroti Gulf of Riga Regatta 2020 uzvarētāji un Latvijas jūras burāšanas čempioni

Nedēļas noslēgumā Kuivižos tika noskaidroti Rīgas līča regates jeb Gulf of Riga Regatta (GoRR) laureāti 47 jahtu konkurencē. Visa sacensību flote tika sadalīta četrās ORC un LYS grupās, no kurām divās grupās uzvaras laurus plūca komandas no Latvijas – ROCCABELLA (kapteinis Valters Romans) un BLONDY (kapteinis Andris Zubrickis), bet pārējās divās komanda no Lietuvas - COOL WATER (kapteinis Raimondas Šiugždinis) un Igaunijas komanda SUGAR (kapteine Marjaliisa Umb).

FOTO, VIDEO: Rīgas līča regates otrajā dienā jahtai lūzis masts

Otrdien aizvadīta Rīgas līča regates jeb Gulf of Riga Regatta (GoRR) otrā sacensību diena. Baltijas jūra sagaidīja burātājus ar stipriem laikapstākļiem – vēja vidējais ātrums bija ap 10-15 metriem sekundē un viļņu augstums brīžiem sasniedza pat divus metrus. Pie šādiem laikapstākļiem burātājiem bija jādemonstrē savas prasmes un sīvā konkurencē uzvaru izcīnīja tie, kam izdevās savaldīt vēju vislabāk, savukārt vienai flotes jahtai nolūza masts, vēsta organizatori.

Rīgā šahisti atgriežas pie galdiņiem

Līdz ar visai pasaulei zināmā vīrusa ierašanos šahistiem visā pasaulē nācās pārcelties no klātienes uz turnīriem uz turnīriem internetā. Cilvēkiem, kuri no šaha ir tālu, varētu šķist, ka šahs internetā un šahs klātienē daudz neatšķiras. Tomēr atšķiras un diezgan būtiski.

Covid-19 krīzes seku mazināšanai novirzīs 5 miljonus eiro sporta nozarei

Latvijas Nacionālā sporta padome vienojusies sportam plānotos piecus miljonus eiro Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmes mazināšanai piešķirt olimpiskā sporta izcilības programmas īstenošanai, tehniskā atbalsta programmām olimpiskajiem individuālajiem sporta veidiem, kā arī atzīto sporta federāciju pamatdarbības nodrošināšanai.