Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Krievija

Pleskavā pārspēts absolūtais karstuma rekords

Otrdien, 13.jūlijā, Krievijas pilsētā Pleskavā - aptuveni 60 kilometrus no Latvijas robežas - gaisa temperatūra pakāpās līdz pat +35,7 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Krievijā slimnīcās atrodas jau 151 000 Covid-19 pacientu

Valstij cīnoties ar pandēmijas trešo vilni, kuru izraisījis koronavīrusa Indijas jeb delta paveids, Krievijas veselības ministrs Mihails Muraško otrdien paziņojis, ka šobrīd slimnīcās atrodas 151 000 pacientu, kas inficēti ar Covid-19.

Protaseviča draudzenes tēvs lūdz Lukašenko apžēlot meitu(5)

Baltkrievijā 23.maijā pēc Ryanair lidmašīnas piespiedu nosēdināšanas aizturētā opozīcijas žurnālista Romāna Protaseviča draudzenes Krievijas pilsones Sofijas Sapegas tēvs Andrejs Sapega vērsies pie Baltkrievijas autoritārā līdera Aleksandra Lukašenko ar lūgumu apžēlot meitu.

Maskavā mediķi brīdina par Covid-19 jaunā viļņa lielāku bīstamību © DIENA(2)

Straujais jauno apstiprināto inficēšanās ar koronavīrusu gadījumu skaita pieaugums Krievijā radījis bažas par jaunu inficēšanās vilni, kas varētu sasniegt maksimumu jūnija beigās, vēsta RBC.ru. Maskavas un Sanktpēterburgas vadība atjaunojusi vairākus līdz šim jau atceltos ierobežojumus, kas tika noteikti cīņā pret Covid-19.