Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Pašvaldībām septiņu gadu laikā sola gandrīz divus miljardus eiro(3)

Reģionālās politikas pamatnostādņu īstenošanai jaunizveidotajām pašvaldībām no 2021.-2027.gadam būs pieejami 1,88 miljardi eiro, tostarp vismaz miljards Eiropas Savienības fondu investīciju, teikts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajā Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumprojektā.

Vēsture Dienā: Bažas un naktsklubi © DIENA(1)

Rīgas naktsdzīvē SestDiena tā plašāk ielūkojās 1999. gada 16. oktobrī. Toreiz, pirms 20 gadiem, šo ielūkošanos inspirēja kāda Latvijā dzīvojoša ārzemnieka vēstule, kurā tika izteiktas bažas par narkotiku izplatītāju, narkomānu un prostitūtu neslēpto dalību minētajā naktsdzīvē. Tad nu Katrīna Lindberga devās noskaidrot, kā īsti ir.

Levits rosina izveidot Valsts padomi(84)

Valsts prezidents Egils Levits rosina papildināt valsts konstitucionālos orgānus ar vienu jaunu konstitucionālo orgānu, proti, Valsts padomi, kuras mērķis būtu valsts ilgtspējīgas attīstības nodrošināšana, izriet no Valsts prezidenta teiktās uzrunas Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) 7.starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Tiesību zinātnes uzdevumi, nozīme un nākotne tiesību sistēmās".

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei(2)

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei, "lai savu iespēju robežās mēģinātu novērst valdības prettiesiskās, neprofesionālās un bezatbildīgās rīcības izraisītās postošās sekas", aģentūru LETA informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) biroja administratore Vita Pluša.

VARAM lūdz Ģenerālprokuratūrai izvērtēt Rīgas domes amatpersonu rīcību(6)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju par to, ka Rīgas domes (RD) amatpersonas neplāno piedzīt zaudējumus no bijušiem SIA Rīgas satiksme valdes locekļiem, lūdz Ģenerālprokuratūrai izvērtēt RD amatpersonu rīcību, informē VARAM ministra Jura Pūces (A/P) padomniece Agnese Vārpiņa.

FID uzsāk izglītojošu akciju Zini naudas li(ī)kumus!(1)

Ceturtdien, 17. oktobrī, Finanšu izlūkošanas dienests (FID) uzsāk izglītojošu akciju Zini naudas li(ī)kumus!, lai informētu uzņēmējus un sabiedrību par izvairīšanos no iesaistīšanās finanšu un ekonomiskajos noziegumos, un pareizo rīcību dažādās situācijās. Akcijas digitālajā spēlē var pārbaudīt zināšanas par biežākajiem riskiem gan uzņēmējiem, gan plašākai sabiedrībai, portālu Diena.lv informēja FID.