Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Ziņas

Daugavā turpinās ledus iešana

Daugavā, kā arī vairākās citās Latgales un Vidzemes upēs turpinās ledus iešana un ūdens līmeņa paaugstināšanās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Eiropas jaunie uzņēmēji prezentēs pašu radītus, inovatīvus produktus

Vairāk nekā 40 skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas, Austrijas, Igaunijas, Zviedrijas un Maltas piedalīsies Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) festivāla tirdziņā Cits Bazārs, kas norisināsies šī gada 28. februārī Rīgā, tirdzniecības centrā Domina Shopping. Pasākuma laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 ikviens apmeklētājs varēs apskatīt, iepazīt un iegādāties jauniešu radītus, inovatīvus produktus.

Otrdien vairāk līs Latgalē un Sēlijā

Agrā otrdienas rītā teju visā Latvijā ir migla, daudzviet - bieza, liecina meteoroloģiskā informācija. Otrdien Latvijas lielākajā daļā palaikam gaidāms lietus, stiprāk līs Latgalē un Sēlijā, prognozē sinoptiķi.

Rinkēvičs: Nav pamata apšaubīt NATO līguma 5.panta garantijas

Nav pamata apšaubīt NATO līguma 5.panta garantijas, bet pie sliktākā scenārija arī Latvijai ir un būs savi darbi veicami, sociālajā tīklā "Facebook" norādījis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, reaģējot uz publiskajā telpā sākušos diskusiju par sabiedroto reaģēšanas ātrumu kara gadījumā.