Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Otrdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Rīgas siltuma tarifi

Rīgas siltums no marta plāno siltumenerģijas tarifa pieaugumu par 3,9%

AS "Rīgas siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis jaunu siltumenerģijas tarifu projektu, kas paredz siltumenerģijas gala tarifa pieaugumu par 3,9% no 1.marta līdz 2023.gada 28.februārim, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Maksājumu slogs pieaugs

Gaidāmajā sezonā rēķins par siltumu rīdziniekiem palielināsies par 27%.

Rīgā par siltumu būs jāmaksā ievērojami dārgāk

No šā gada 1. augusta līdz 2021. gada 31. jūlijam Rīgā par siltumenerģiju būs jāmaksā 51,9 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 16,9% vairāk nekā šobrīd, savukārt pēc tam tarifs samazināsies līdz 49,99 eiro par MWh, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Rīdzinieku parādi par siltumu šosezon sarukuši līdz 10,01 miljonam eiro

Pagājušajā apkures sezonā – no 2013.gada oktobra līdz 2014.gada aprīlim – Rīgas siltumapgādes uzņēmums A/S Rīgas siltums (RS) izrakstījis rēķinus par kopējo summu 155,01 miljons eiro, no kuriem nav apmaksāti 6,46% jeb 10,01 miljons eiro. Salīdzinot ar 2012./2013.gada apkures sezonu izrakstīto rēķinu apjoms sarucis par 48,06 miljoniem eiro, bet apmaksas disciplīna uzlabojusies par 6,6 procentpunktiem, žurnālistus ceturtdien informēja RS valdes locekle Birute Krūze. 

Siltums šogad būs lētāks

Siltumenerģijas tarifs, vismaz apkures sezonas sākumā, Latvijas pilsētās šogad būs mazāks, liecina Diena.lv aptaujāto ekspertu viedokļi.

Atbalsta samazināšana koģenerācijas stacijām neietekmēs Rīgas siltuma tarifu

Atbalsta samazināšana lielajām dabasgāzes koģenerācijas stacijām neietekmēs akciju sabiedrības "Rīgas siltums" siltumenerģijas tarifu, biznesa portālam Nozare.lv teica AS Rīgas siltums Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.Viņa norādīja, ka _Rīgas siltums _savos siltuma avotos saražo ap 30% Rīgai nepieciešamās siltumenerģijas.

Jūlijā, augustā un septembrī rīdzinieki par siltumenerģiju maksās mazāk

No 1.jūlija rīdziniekiem tiks samazināts siltumenerģijas tarifs. Tas būs par 10% mazāks, kā 2012.gada jūlijā, informē akciju sabiedrības Rīgas Siltums pārstāve Linda Rence.  Rīgā jūlijā siltumenerģijas tarifs ir zemākais starp Baltijas valstu galvaspilsētām. Tas ir par 26% mazāks nekā Viļņā un par 13% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide