Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sejas maskas

Tirdzniecības vietās Bauskā septiņi cilvēki sodīti par sejas aizsargmasku nelietošanu

Veicot profilaktiska rakstura pārbaudes publiskās un tirdzniecības vietās, lai uzraudzītu, vai tiek ievēroti ārkārtējā situācijā noteiktie ierobežojumi, sestdien Bauskā septiņi cilvēki sodīti par sejas aizsargmasku nelietošanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

PTAC aicina izvēlēties prasībām atbilstošas sejas maskas arī bērniem

Ņemot vērā plašo piedāvājumu, patērētājiem rūpīgi jāizvēlas piemērotāko sejas maskas veidu, aģentūrai LETA uzsvēra Patērētāju tiesību un aizsardzības centra (PTAC) Patērētāju atbalsta, sabiedrības informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja Sanita Gertmane.

Austrijas tiesa atceļ prasību skolās obligāti nēsāt maskas

Austrijas Konstitucionālā tiesa trešdien atzinusi, ka divi no pasākumiem, kuru mērķis ir ierobežot Covid-19 izplatību, proti, obligāta masku valkāšana un klašu sadalīšana uz pusēm, lai mācības varētu organizēt divās maiņās, ir antikonstitucionāli.

Sejas aizsargmaskas būs jālieto arī dabas takās un pie vides objektiem

Sejas aizsargmaskas būs jālieto arī dabas takās un pie vides objektiem, kur nav iespējams nodrošināt distancēšanos starp cilvēkiem, otrdien pēc Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdes paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Latvijas skolām piegādās 260 000 daudzreiz lietojamo higiēnisko sejas masku

Saskaņā ar valdības lēmumu Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs Latvijas skolām iegādāsies 260 000 daudzreiz lietojamo higiēnisko sejas masku, kas paredzētas skolēniem, pedagogiem un skolu darbiniekiem, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide