Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Sociālie tīkli

Romantiskā krāpšana sociālajos medijos: izplatīta arī Latvijā

Nemainīgi plaši izplatīta ir krāpniecība, kas saistīta ar romantisku attiecību veidošanu internetā. Turklāt nav aktīvi jāmeklē jaunas attiecības iepazīšanās portālos vai izmantojot iepazīšanās lietotnes, jo pastāv liela iespēja ar iepazīties kāriem krāpniekiem sastapties Facebook vai Instagram. Lai iekarotu upura sirdi, tiek izmantoti pievilcīgi fotoattēli, pārliecinoši profili un emocijām bagāti stāsti, kuru mērķis ir manipulēt ar upura emocijām un uzticēšanos.

EM aicinājusi darbiniekus izdzēst TikTok no darba mobilajiem telefoniem

Papildu drošības nolūkos, kā arī pamatojoties uz Satversmes aizsardzības biroja, Aizsardzības ministrijas un informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv rekomendācijām, Ekonomikas ministrija (EM) ir aicinājusi darbiniekus izdzēst lietotni TikTok no mobilajiem telefoniem, kas tiek lietoti darba nolūkiem, aģentūrai LETA pavēstīja EM pārstāvji.

Meta draud izslēgt ziņu saturu no Facebook

Sociālā tīkla Facebook māteskompānija Meta Platforms Inc. otrdien paziņoja, ka būs "spiesta apsvērt" ziņu satura izslēgšanu no savas platformas, ja ASV Kongress pieņems likumu, kas pieprasa tehnoloģiju uzņēmumiem maksāt ziņu medijiem par to veidotajām ziņām.

FIB direktors paudis bažas par TikTok

ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktors Kristofers Rejs paudis bažas par sociālo platformu TikTok, apgalvojot, ka šo platformu kontrolē Ķīnas valdība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide