Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Lauris Lizbovskis

No triumfa līdz traģēdijai

Gadsimtu mijā pasaules vadošo F-1 ātrumlaivu dīķī iepeldēja jauna, mazpieredzējusi, taču ļoti izsalkusi haizivs no Latvijas, pamatīgi iztramdot pieredzējušās zivis un ātri iekarojot cieņu. Brāļu Kalnciemu izveidotā Pirmās formulas ūdens motosporta komanda ar savu vadošo pilotu Viktoru Kuņiču avangardā jau pirmajā pilnajā sezonā sāka cīņu par vadošajām pozīcijām pasaules elitē, tomēr traģiska avārija šī paša gada pēdējā posmā cerības sagrāva un neļāva sapņus piepildīt.

Sportā uz mūžu. Laura Lizbovska stāsts(1)

Jau 25 gadus esmu regulāri interesējies par sportu Latvijā un pasaulē, un šī aizraušanās kļuvusi par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu. Joprojām nav miera, ja neesmu ieskatījies rezultātos, turnīra tabulās, sporta ziņu virsrakstos vai klātienē apmeklējis kādas Latvijas izlases spēli.

Par cerībām

Kamēr futbolisti izkliedza sāpi par rekonstruētā Jāņa Daliņa stadiona neatbilstību augstākā līmeņa sacensību normām, Valmierā atgriezās tradicionālais Baltijas valstu neoficiālais čempionāts vieglatlētikā. Žēl, ka atkal jau laikus netika paveikts nepieciešamais, lai viss būtu futbola standartu normās, jo nākotnē zaudēsim visi, tomēr, ja gribam saskatīt vienīgi melnu, nebūs arī baltā un krāsainā.