15 pēc dienas ziņām LTV, viens starpbrīdis iestiepās 40 minūšu garumā, jo skatītājiem bija jāgaida, līdz beidzas _Panorāma._ Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis uzskata, ka “tas tikai radīja kopības sajūtu”. Savukārt mediju eksperte Anda Rožukalne portālam _Diena.lv _atzina, ka ziņu "ietērpšana" Līgo dekorācijās nevairo auditorijas uzticību pasniegtajai informācijai un šādus paņēmienus izmantot nevajadzētu.
Portāls Diena.lv saņēmis vairākas lietotāju atsauksmes par garajiem starpbrīžiem, par to, ka teātra skatītājiem ir "jāpakārtojas" televīzijai un īpatnēji izskatījusies ziņu izlaiduma pārraidīšana no teātra skatuves.
O.Rubenis uzskata, ka izrādes apvienošana ar ziņām ir pieņemama. Pēc viņa domām, šāda tiešraide radīja pareizo vienotības un svētku sajūtu.
“Latvijas televīzijai 22.jūnija vakarā izdevās panākt ļoti labus skatīšanās rezultātus. Laikā no plkst. 17.30 līdz izrādes demonstrēšanas beigām LTV1 ir absolūts reitingu līderis Latvijā redzamo televīzijas kanālu vidū,” LTV ieguvumus uzsvēra televīzijas Kultūras, bērnu un izklaides raidījumu satura redaktore Daina Markova. LTV uzskata, ka ziņu kvalitāte netika ietekmēta. Atgādinām, ka ziņu programmas vadītājs sižetus pieteica no teātra skatuves, sēžot starp “Skroderdienu” dekorācijām.
“LTV par dienas ziņu norises vietu izvēlējās Latvijas Nacionālā teātra skatuvi, tādējādi emocionāli sasaistot abus raidījumus, piesaistot papildus skatītāju uzmanību un vienlaikus nezaudējot ne ziņu raidījuma satura kvalitāti, ne īpašā notikuma – “Skroderdienu Silmačos” tiešraides gaisotni Latvijas televīzijā,” uzskata LTV.
Taču mediju speciāliste Anda Rožukalne kritizē veidu, kā tika pārraidītas ziņas. Viņa uzskata, ka ziņas nedrīkst “ietērpt” Līgo svētku dekorācijās. Tas esot diezgan novecojis paņēmiens, jo nav jau tā, ka viss notiek tikai saistībā ar gaidāmajiem svētkiem. Ziņu izlaidumu pielāgošana teātrim, viņasprāt, ietekmē arī ziņu saturu. Tas ir LTV stilā, viņa atzina. A.Rožukalne uzsver, ka auditorijas uzticību ziņām šādi paņēmieni nevairo.