Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Grib dzīt ātrāk atpakaļ darbā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sančo
S
Kapi Lv un co tik izliekas par muļķiem. Es domāju, ka te ir gājiens "hod koņom". Zinot to, ka ekonomika bremzēsies, automātiski palielināsies bezdarbs, tālāk secinājumus izdariet paši. Tas par to darba meklēšanu un motivēšanu ir plika d... a.
hartijs
h
Pabalstos no pirmās dienas jāmaksā tik, lai izvilktu dzīvību. Un jo ātrāk atrasts darbs, jo lielāka prēmija. Bezdarbnieks nebūs ieinteresēts sēdēt uz valsts rēķina. Atceros tos burvīgos laikus, kad vairāk nekā pusgadu atpūtos. Alga bija liela, attiecīgi arī pabalsts. Protams ka biju ieinteresēts neko nedarot daudz saņemt.
Aelita
A
Esmu nostrādājusi 40 gadus un maksājusi nodokļus un ne reizi neesmu bijusi uz bezdarbnieku pabalsta. Tāpēc man 8 mēnešu darba meklēšanas laiks liekas bezgala garš. Man liekas, ka pus gada laika darbu jau nu vajadzētu atrast, tam, kas to patiešām vēlas. Ja man nebūtu iztikas līdzekļu, es darītu jebko, ietu par apkopēju, slaucītu ielas, vai ietu par sanitāri (cik zinu ir milzīgs sanitāru trūkums). Domāju, ka darbu nemeklē un nevar atrast tie, kas negrib strādāt, bet vēlas dzīvot uz citu rēķina, jo viņu pabalsts ir mūsu maksātie nodokļi. Un ja ir tāda attieksme, tad patiešām nezinu, ko var izmainīt tas 1 mēnesis, par ko te ir brēka.
Rita
R
Pilnīgi piekrītu. Bezdarbnieku pabalstu daudzi izmanto kā garu atvaļinājumu. Kas negrib strādāt, aiziet bezdarbniekos un tajā laikā piestrādā par aplokšņu algu.
 • 3
 • 0
smukais runcis
s
Pēc komentāra spriežot Jums ir pie 60 gadiem. Pamēģiniet pie darba devēja dabūt darbu. Es sūtīju CV, neatbildēja neviens. Kaut gan vairāk par mēnesi ir aktīvi sludinājumi ar darba piedāvājumiem. Ir izglītība,pieredze,apzinīgums,utt. bet, esi vecs kraķis un punkts. Mani arī kaitina tie, kuri dzer, loderē un nestrādā. Kuri laimīgi dzīvo uz pabalstiem.
 • 9
 • 1
:(
:
Toties es tā nedarītu, jo man ir pašcieņa. Ja esmu bijis vadītājs ar labu atalgojumu, savās vecumdienās negribu strādāt par sētnieku vai trauku mazgātāju, vai Maxima kasieri!!!! nevajag vecos cilvēkus tik ŠAUSMĪGI pazemot, ka to jau 30 gadus dara "neatkarīgajā" Latvijā
 • 8
 • 6
HA
H
KUR TAD LATVIJĀ IR TĀS DARBA VIETAS ? VIENĪGI MINISTRU KABINETS un SAEIMA - nodrošināti, pārējie no rokas mutē dzīvo...
Ieva
I
Kotad musu valsts citu var darit ka kerties kadiem pabalstiem klat tajau latvija nau nekadas lieli pabalst tos pasus ve apgriez lai pasi sev samazina algas uz iztikas minimumu tad redzes ka var izdzivot no viniem ta pat nau nekadas jegas driz puse latvija aizbrauks uz arzemem stradat un dzivot tad vispar nebus no ka panemt tad ko kersies nabaga pensjonariem klat vai tiesam cukas luela mera nau ko teikt tad jau ta latvija atri vien nogrims ..
>:-)
&
UZ NEPINU DLODZI , PAR KNAPI PUS MINIMĀLO. Strēlnieku dziesma J.Ozoliņš Vārdu autors: Fr. Rokpelnis ...Cērt, mana roka, varenāk, "Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt! Lai druvas atkal ziedēt sāk, Cērt, mana roka, varenāk, Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt!|"
R
R
Dzīt darbā vajag ministriju cūkas.Izdzīt no siles un dzīt uz Maksimu par krāvējiem
nu stulbums:
n
Kur tad dzīt-ja tā darba nav? Kur? Par sētnieku?To pašu pa blatiem tagad dabū...
.
.
Kad jums būs ap sešdesmit, un jūsu darba devējam vairs nebūsiet vajadzīgi, tad sapratīsiet, ka jums kaut kā ir jānodzīvo līdz pensionēšanās vecumam, lai gan nevienam darba devējam vairs neesat vajadzīgi. Tad sapratīsiet, ka šī valsts ir sapuvusi pilnībā un kodīsiet elkoņos, ka neesat savlaicīgi emigrējuši. Nodokļi augstākie pasaulē, bet sociālā aizsardzība kā Dienvidsudānā. Faktiski mēs maksājam Rolsroisa cenu par sarūsējušu Zaporožecu.
redz>.
r
es jau sen Tev rakstīju, ka latviijciem sen bija laiks aizbraukt uz Rodinu, kur viss ir daudz labāk, un algas daudz lielākas ar...Nevar saprast-ko tu te vēl dari?
 • 5
 • 10
LND
L
Anglijaa pabalsts ir smiekliigi zems (tiesa, var meegjinaat sanjemt veel citu pabalstu, kas nosedz iiri) un katru nedeelju jaaiet atskaitiities kaa veicas ar darba mekleeshanu. Te ilgi nevar seedeet bez darba, nav izdeviigi un moraali gruuti deelj spiediena atrast darbu. 9 meeneshu ilgs pabalsts ir daudz!
Irlielāmērāticams
I
ka latviešiem ir jābeidz sapņot murgainos sapņus par Latviju kā labklājības valsti. Jo latvieši taču nevēlas , ka valsti piepilda visas pasaules salašņas, kuri cer parazitēt uz svešas labklājības un perversi liberālas likumdošanas pamata.
he-hee
h
pēc mūsu okupācijas 50 gadiem latvieši vēlas to pašu ko latviiici: Daudz desas un maz darba...
 • 3
 • 6
New arrivals
N
Samazināja par 1 mēnesi ? Laikam smejas par tiem, kas strādā nodokļus maksā . Bezdarbnieku pabalstu LV vispār nevajadzētu maksāt ilgāk par 3 mēnešiem . Dažiem tā jau ir profesija - bezdarbnieks . Kāpēc vispār strādāt, ja tāpat var naudu dabūt.
Domātāja
D
Nekad nevar zināt, kas var notikt nākamībā... bez darba var palikt ļoti ātri un tad tas pabalsts ļoti noder. Domāju, ka vajadzētu izvērtēt un ņemt vērā, cik bieži cilvēks ir bezdarbnieks, kādā vecumā. Ja tas notiek regulāri, tad tādam cilvēkam patiešām pabalstu nevajadzētu dot, bet, ja cilvēks pa 10 vai vairāk gadiem kļūst bezdarbnieks, tad maksāt. Tāpēc jau mēs maksājam nodokļus, lai nepieciešamības gadījumā saņemtu palīdzību.
 • 23
 • 4
abc
a
nū, lai varētu varētu dabūt profesiju "bezdarbnieks" tomēr ir jānostrādā X mēneši veicot Y nodokļa iemaksas no nopelnītās naudas, tā kā neviens ne par ko naudu nemaksā...
 • 20
 • 3
ABC
A
Tie gudrinieki reālos ciparus ir aprēķinājuši. Tagad, ja alga bijusi 1000 eur, ar darba stāžu līdz 9 gadiem pēdējos mēnešos pabalsts ir tikai 250 eur. Ja stāžs līdz 19 gadi, pabalsts 275 eur. Cilvēki par apdrošināšanu bezdarbam nodokļus ir samaksājuši. Ja grib ko atņemt, vispirms nodokļi jāsamazina.
:(
:
valsts vara ļooooti ienīst Latvijas cilvēkus!!! Uz bezdarbnieku rēķina tagad apkalpos pensionārus! Lai samazina paši savas algas gan Saeimā, gan valdībā!!!!! Bet nē - tiesībsargam, satversmes tiesai, sabam u.c. birokrātiskām konstitūcijām katrai gandrīz miljons klāt nākošā gada budžetā!!!!
 • 6
 • 1
Hh
H
Bezdarba nav. Neviens neliek sēdēt ar 250€. Lai iet un strādā.
 • 8
 • 16
CBA
C
Tieši tā, korekti tad būtu arī samazināt VSAOI likmes kurās iekļauta bezdarba apdrošināšana.
 • 24
 • 2
Nevisslinkojotunpūstot
N
Un par bezdarbnieku kļūstot, tauta zied un tauta zeļ.
Nevis......
N
un pie siles lielvēderi tautai dzeļ.
 • 7
 • 1
prokurors Vioriks
p
Ir ziņas, kas attiecas tikai uz kpv vēlētājiem

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas