Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Parāda dzelteno kartīti

"Katrā ministres pieteiktajā diskusijā kā īlens, maigi sakot, no maisa spraucas laukā ministres nesapratne par nozares vajadzībām, vienpersoniska taisnības apziņa, nicinājums un necieņa pret Latvijas izglītības saimi, kurai, kā teikt, ir jāierāda īstā vieta," koncentrēti par to, kāpēc būtu jāatbalsta neuzticības izteikšana izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai (JKP), Saeimas debatēs ceturtdien sacīja opozīcijas pārstāve Evija Papule (Saskaņa).

Top komentāri

ta nu gan
t
Kāda vēl dzeltenā kartīte? Dzeltenā kartīte politikā ir tāds pats mīts kā politiskā atbildība.
vox populi
v
Izglītības, gan augstākās, gan arī vidējās, kvalitāte Latvijā ir dramatiska un tā turpina pasliktināties. To neredzēt ir pašapmāns. Ir daži izņēmumi, pāris ģimnāzijas, SSE Riga, kaut kādā mērā arī RBS, pāris jaunākas STEM pilotprogrammas augstskolās, bet tie ir izņēmumi, kas lieliski apstiprina kopējo likumsakarību. Līdz ar to jebkuri mēģinājumi lietas reformēt, lai arī cik korekti vai nekorekti kādam tie liktos, ir tikai apsveicami! Latvijā nav derīgo izraksteņu, jeb lielas darbaspēka bāzes. Līdz ar to vienīgā iespēja mums ir mācīties. Ja mēs to nesakārtojam - tad gan ir cauri!
kas dārzā
k
Vai nav tā ka ZZS cilvēki vēl joprojām reāli pārvalda IZM un tāpēc patiesībā notiek sabotāža? Vai ZZS sērga nesāka virkni skaļu izglītības reformu, kur nelietderīgi tika iztērēti mljoniem eiro, kas patiesībā pasliktināja izglītības kvalitāti nevis to uzlaboja? Kā tā var būt, ka investējot simtiem miljonu izglītības uzlabošanai tiek panākts pilnīgi pretējs efekts? Vai Izglītības nozarei ir veikts visaptverošs audits par līdzekļu un resursu izlietojumu pēdējā desmitgadē? Kāpēc tie paši ķeneri vēl joprojām turpina bīdīt nākamās izglītības reformas? Cik ilgi mēs strebsim ZZS savārītos mēslus izglītības, reģionālajā, zemkopības vai satiksmes ministrijā?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas