Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Parāda dzelteno kartīti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Emma
E
Vai nezināt, kur atrast sievieti vienai naktij? Tad ienāc - http://lady4.fun
>emmai
&
Emma( mauka), nebāzies virsū citiem,dod pati visos caurumos un nomierinies,nelienot netā.
  • 3
  • 1
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
ŠUPLINSKA ! LABĀK ATKĀPTIES PAŠAI !
Doks
D
Bezjēdzīgi bija atstāt to mentāli nevesalo komjaunieti atbildīgā amatā. Laikam Annai Jutai Potapovai daudz kompromata par balsotājiem.
Tālis
T
Vajadzēja sarkano (pelnījusi 100%), bet lupatas!
vox populi
v
Izglītības, gan augstākās, gan arī vidējās, kvalitāte Latvijā ir dramatiska un tā turpina pasliktināties. To neredzēt ir pašapmāns. Ir daži izņēmumi, pāris ģimnāzijas, SSE Riga, kaut kādā mērā arī RBS, pāris jaunākas STEM pilotprogrammas augstskolās, bet tie ir izņēmumi, kas lieliski apstiprina kopējo likumsakarību. Līdz ar to jebkuri mēģinājumi lietas reformēt, lai arī cik korekti vai nekorekti kādam tie liktos, ir tikai apsveicami! Latvijā nav derīgo izraksteņu, jeb lielas darbaspēka bāzes. Līdz ar to vienīgā iespēja mums ir mācīties. Ja mēs to nesakārtojam - tad gan ir cauri!
ta nu gan
t
Kāda vēl dzeltenā kartīte? Dzeltenā kartīte politikā ir tāds pats mīts kā politiskā atbildība.
kas dārzā
k
Vai nav tā ka ZZS cilvēki vēl joprojām reāli pārvalda IZM un tāpēc patiesībā notiek sabotāža? Vai ZZS sērga nesāka virkni skaļu izglītības reformu, kur nelietderīgi tika iztērēti mljoniem eiro, kas patiesībā pasliktināja izglītības kvalitāti nevis to uzlaboja? Kā tā var būt, ka investējot simtiem miljonu izglītības uzlabošanai tiek panākts pilnīgi pretējs efekts? Vai Izglītības nozarei ir veikts visaptverošs audits par līdzekļu un resursu izlietojumu pēdējā desmitgadē? Kāpēc tie paši ķeneri vēl joprojām turpina bīdīt nākamās izglītības reformas? Cik ilgi mēs strebsim ZZS savārītos mēslus izglītības, reģionālajā, zemkopības vai satiksmes ministrijā?
s
s
Zīmīgi, ka bildē ir arī satiksmes ministrs. Diez ar kādu mērķi? ... viņam grūtāk uzbrukt, pārāk gudrs un nav uz mutes kritis, kas vēl ļaunāk - īpaši kompetents, pārsvarā pārzin jautājumu labāk nekā oponents. Izglītības ministre ir jauns spēlētājs. Vai pietiks spēka? Galvenais - iemācīties apsteigt, paredzēt un redzēt vismaz 3 soļus uz priekšu.
  • 16
  • 8
s
s
Kamēr izstrebsim. Diemžēl.
  • 6
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas