Vēstnieks vairākus latviešu izveidotus uzņēmumus – veikalus All in Black un Jānīši, kā arī šūšanas salonu. Notika arī Latviešu asociācijas rīkota vēstnieka tikšanās ar Gērnsijas latviešiem un vakariņas par godu Teikmaņa apmeklējumam. Uzrunājot Gērnsijas latviešu sabiedrību, vēstnieks pateicās Latviešu asociācijas vadītājai Lilitai Krūzei par tautiešu kopienas dzīves organizēšanu Gērnsijā vairāku gadu garumā. Vēstnieks ar gandarījumu pieminēja Gērnsijas pārstāvju izteikto atzinību latviešu strādīgumam un mūsu tautiešu īpašo ieguldījumu vietējā ekonomikā.
Teikmanis tikās arī ar Gērnsijas amatpersonām un pārrunāja Gērnsijas attiecības ar Latviju un Eiropas Savienību, īpašu uzsvaru liekot uz diasporas jautājumiem, kā arī uz sadarbību ekonomikā. Latvija un Gērnsija turpmāk varētu ciešāk sadarboties jautājumos, kas saistīti ar Latvijas valstspiederīgo interesēm Gērnsijā, piemēram, pensiju lietās vai latviešu nedēļas nogales skoliņas izveidošanā. Tāpat kopīgi projekti varētu būt informācijas tehnoloģiju un komunikāciju jomā, kur Gērnsijai interesētu Latvijas pieredze e-pakalpojumu ieviešanā valsts pārvaldē.
Vēstnieks tikās ar Gērnsijas gubernatoru Pīteru Valkeru (Peter Walker, Lieutenant Governor), ar Gērnsijas valdības vadītāja vietnieku Alisteru Langlejsu (Allister Langlois, Deputy Chief Minister of Guernsey), Gērnsijas parlamenta priekšsēdētāju Ričardu Kolasu (Richard Collas, Bailiff), Tirdzniecības un nodarbinātības ministru Kevinu Stjuartu (Kevin Stewart, Minister for the Commerce & Employment Department), ar Gērnsijas pašpārvaldes pārstāvjiem, kā arī Gērnsijas latviešu asociācijas vadītāju Lilitu Krūzi.
Gērnsija ir britu kroņa teritorija (crown dependency), kas nav Lielbritānijas un Eiropas Savienības sastāvā. No 65 tūkstošiem salas iedzīvotājiem vairāk kā 1000 ir Latvijas valstspiederīgie, veidojot vienu no lielākajām etniskajām kopienām Gērnsijā. Latvija un Gērnsija līdz šim ir noslēgusi divus līgumus par sadarbību nodokļu jomā.