Kā liecina izdevuma rīcībā nonākusī informācija, militārās operācijas gaitā plānots sarīkot intensīvus raķešu uzbrukumus, kam varētu sakot papildu uzbrukumi tiem mērķiem, kuriem sākotnēji nav izdevies trāpīt vai kuri nav sagrauti sākotnējos uzbrukumos.
Kā avīzei pastāstījušas divas augsta ranga Savienoto Valstu amatpersonas, Baltais nams lūdzis paplašināt mērķu sarakstu, lai tas aptvertu vairāk, nekā sākotnēji paredzētos 50 mērķus.
Pentagons šobrīd apsver iespēju uzbrukumos izmantot gaisa spēku bumbvedējus, kā arī piecus ASV raķešu iznīcinātājus, kas pašreiz patrulē Vidusjūras austrumu daļā, lai palaistu zeme-gaiss tipa raķetes un spārnotās raķetes no vietas, kas nebūtu Sīrijas pretgaisa aizsardzības sistēmu darbības diapozonā. Raķetes pret Sīriju varētu izšaut arī lidaparātu bāzes kuģis "USS Nimitz", raksta avīze.
Jau ziņots, ka 21.augustā uzbrukumā, kas notika Damaskas pievārtē, domājams, tika izmantoti ķīmiskie ieroči. Uzbrukumā dzīvību zaudēja vairāki simti cilvēku. Nemiernieki, kā arī dažas Rietumu un arābu valstis ķīmisko ieroču izmantošanā apsūdz Sīrijas valdību, bet oficiālā Damaska, Krievija un Ķīna - pašus nemierniekus.
Daudzas Rietumu un attīstības valstis pret nemiernieku apsūdzībām izturas piesardzīgi un aicina sagaidīt ANO inspektoru ziņojumu šajā lietā. Taču ASV un Francija pēc 21.augusta notikumiem aktīvi aģitē par militāras intervences uzsākšanu Sīrijā. Sākotnēji šo ieceri atbalstīja arī Lielbritānijas valdība, tomēr parlaments tur pagājušo ceturtdien nobalsoja pret valsts līdzdalību karā pret Sīriju.
ASV prezidents Baraks Obama uzskata, ka būtu nepieciešams ierobežots uzbrukums, kurā tiktu iesaistīts samazināts kara lidmašīnu skaits, liecina "The Los Angeles Times" rīcībā nonākusī informācija.
Kā avīzei skaidrojusi kāda militārpersona, plānotā militārā operācija "stratēģiski neietekmēs pašreizējo situāciju karā". Pēc militārpersonas prognozēm, karadarbība Sīrijā varētu turpināties vēl aptuveni divus gadus.