"Par referenduma laiku nekādi lēmumi nav pieņemti, bet vienošanās februārī nozīmētu, ka referendums ir iespējams pirms vasaras atvaļinājumu perioda," viņš sacīja intervijā aģentūrai BNS.
Lidingtons norādīja, ka referendums varētu notikt jūnijā vai jūlijā, bet atlikšanas gadījumā - starp septembri un novembri.
Ja februārī neizdosies panākt vienošanos, referendums tiks rīkots nākamgad, piebilda ministrs.
Lielbritānijas reformu prasības ietver garantijas ES valstīm, kuras nav eirozonā, lielāku konkurenci, Lielbritānijas tiesības nebūt par daļu no "aizvien ciešākas savienības" un sociālā atbalsta samazināšanu migrantiem no ES dalībvalstīm.
Par vispretrunīgāk vērtētajām tiek uzskatītas tieši prasības par sociālā atbalsta samazināšanu migrantiem no ES dalībvalstīm. Eiropas Komisija (EK) tās ir nosaukusi par "ļoti problemātiskām".
Lidingtons norādīja, ka Kamerons ir gatavs apspriest alternatīvas, tomēr uzsvēra, ka ES dalībvalstīm ir jāņem vērā britu bažas par pieaugošo iedzīvotāju skaitu un neapmierinātību ar pabalstiem imigrantiem, kuri nav maksājuši nodokļus.
Kamerons ir solījis līdz 2017.gadam sarīkot referendumu par valsts dalību ES. Viņš ir solījis atbalstīt palikšanu ES, ja Lielbritānijai izdosies vienoties ar bloku par vēlamajām reformām.
ES līderi 18. un 19.februārī pulcēsies uz samitu Briselē, kur cer panākt vienošanos reformu jautājumā.