Iedzīvotājiem 72 stundas bija aizliegts atstāt savas mājas, kuras apstaigāja 30 000 brīvprātīgo, identificējot un apsekojot inficēšanās gadījumus un informējot cilvēkus par bīstamo slimību un tās izplatību.
Mediķu sniegtā informācija liecina, ka galvaspilsētā un tās apkaimē atrasti 70 cilvēku līķi, bet rezultāti par pārējo valsti vēl nav zināmi. Visticamāk, kopējais skaits būs daudz lielāks.
Veselības ministrs aģentūrai AFP norādīja, ka brīvprātīgajiem izdevies apsekot aptuveni 80% māju, līdz ar to kampaņa uzskatāma izdevušos.
"Mēs esam daudz mācījušies no kampaņas. Lai gan šī kampaņa ir beigusies, pastāv iespēja, ka kaut kad varētu būt vēl viena līdzīga," norādīja ministrs.
Viņš norādīja, ka viens no kampaņas panākumiem ir fakts, ka izdevies pārtraukt tā dēvētās nakts apbedīšanas, kad ģimenes locekļi slepus apglabā mirušo, lai noslēptu, ka ģimenē bijis Ebolas vīrusa inficēšanās gadījums.
Jau ziņots, ka laikā no piektdienas līdz pirmdienai Sjerraleonē bija noteikta komandantstunda, lai gūtu kontroli pār Ebolas vīrusa uzliesmojumu.
No Ebolas vīrusa Rietumāfrikā miruši jau vairāk nekā 2600 cilvēki, un vīruss turpina strauji izplatīties.
Visvairāk no Ebolas vīrusa cietušas Sjerraleone, Gvineja un Libērija.