Policija izmantoja asaru gāzi un ūdensmetējus, lai izklīdinātu aptuveni 1000 cilvēku, kuri bija sapulcējušies pie valdības ēkas Skopjē.
Protestus izraisīja opozīcijas līdera paziņojums, ka premjerministra Nikola Grujevska valdība ir piesegusi kāda 22 gadus veca vīrieša slepkavību. Viņu 2011.gadā pēcvēlēšanu mītiņa laikā nāvējoši piekāvusi policija.
Skandējot "Slepkavas, slepkavas!" un pierasot valdības atkāpšanos, protestētāji apmētāja valdības ēku ar dažādiem priekšmetiem un izsita logu stiklus, sadauzīja tuvumā esošās automašīnas un aizdedzināja vairākus atkritumu konteinerus.
Protestētāji apmētāja arī policistus un daudzas likumsargu traumas gūtas tieši šādā veidā.
Maķedonijas politikā saspringta situācija valda kopš janvāra, kad valdība apsūdzēja opozīcijā esošo sociāldemokrātu (SDSM) līderi Zoranu Zajevu spiegošanā.
Varasiestādes apsūdzības izvirzīja arī vairākām citām personām, tostarp bijušajam izlūkdienesta vadītājam Zoranam Veruševskim, vainojot viņus spiegošanā un pret amatpersonām vērstā vardarbībā.
Trīs personas, ieskaitot Veriševski, tika apcietinātas.
Opozīcija uz to reaģēja, apsūdzot varasiestādes par noklausīšanos, kam esot pakļauti vismaz 20 000 pilsoņu, tostarp politiķi un žurnālisti.
Satraukumu par situācijas pasliktināšanos Maķedonijā paudusi arī Eiropas Savienība (ES).
Janvārī ES aicināja veikt objektīvu un caurskatāmu Zajevam izvirzīto "ļoti nopietno" apsūdzību izmeklēšanu.
Zajevs un viņa vadītā SDSM kopš pirmstermiņa vēlēšanām, kas notika pagājušā gada aprīlī un kurās vairākumu izcīnīja Grujevska pārstāvētā partija VMRO-DPMNE, boikotējusi parlamenta sēdes, apgalvojot, ka vēlēšanu rezultāti tikuši viltoti.
Opozīcija maija vidū plāno plašu pret valdību vērstu demonstrāciju.