Mājaslapā festivāla organizatori citē policijas paziņojumu - nekas neliecinot, ka noticis noziegums. Aculiecinieki stāstījuši, ka sieviete izkāpusi ārpus drošās zonas pašā platformas virsotnē, no kurienes arī nokritusi. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, tas esot bijis nelaimes gadījums. Lai arī vēl pie negadījuma vietas strādā eksperti, pagaidām nekas neliecinot, ka vainojama torņa konstrukcija. Kā vēl pirms negadījuma novēroja Diena.lv, piekļuve tornim bija stingri ierobežota, tas atradās pakalnā, atdalot telšu pilsētiņas rietumu un austrumu sektorus, tornis bija veidots no vairākiem desmitiem konteineru.
Kā norāda festivāla organizatori, lai nokļūtu uz trošu ceļa platformas, ikvienam jāšķērso trīs drošības pārbaudes, cilvēki jebkādā reibumā uz platformas netika laisti. Pēc negadījuma trošu ceļa darbība tika apturēta. Kā Diena.lv jau vēstīja iepriekš, trošu ceļš bija viens no sociālajiem projektiem - to izmantot varēja, nododot desmit tukšās taras vienības.
Šis ir pirmais negadījums ar letālām sekām Roskildē pēdējo desmit gadu laikā - 2000.gada 30.jūnijā grupas "Pearl Jam" uzstāšanās laikā pūlis kļuva nekontrolējams, deviņi cilvēki tika nāvējoši ievainoti, vēl 43 guva dažāda mēroga ievainojumus.
Pērn mūzikas festivālā "Pukkelpop" Beļgijā pašnāvību, nolecot no satelītantenas torņa, izdarīja grupas "Ou Est Le Le Swimming Pool" vokālists Čārlzs Hadons.