"Esmu par šādu ideju, un drīzumā tā varētu tikt īstenota. Domājam, ka 15 procenti no būvniecībā esošā karaļa Abdula stadiona varētu tikt iedalīti ģimeņu ložām, kur arī sievietes varētu vērot futbola mačus," izteicies Eids. Stadions tiks pabeigts nākamgad, taču ideja ļaut sievietēm tajā ienākt jau izraisījusi plašas diskusijas vietējo mediju starpā, kuri neatbalsta šādu pavērsienu.
Saūda Arābijā ar likumu ir aizliegts sievietēm un vīriešiem būt kopā sabiedrībā, un daiļais dzimums nedrīkst apmeklēt publiskus pasākumus. Šajā valstī sieviešu sports tikpat kā neeksistē - vien dažas meitenes, kuras mācās privātās skolās, sporto zem striktiem nosacījumiem. "To, vai atļaut vai neatļaut sievietēm ienākt futbola stadionos, jāizlemj valdībai, ne federācijai," teicis Eids. Tikmēr atbildīgais par sportu Saūda Arābijā princis Navafs bin Faisals atteicies no komentāriem.
Arābu valsts 2019.gadā plāno uzņemt Āzijas kausa finālturnīru, taču rīkotāju noteikumi paredz, ka sievietēm ir ļauts apmeklēt mačus klātienē.
Vairākas sievietes jau iepriekš ir devušās uz Kuveitu, lai starptautiskos mačos justu līdzi Saūda Arābijas klubam Al-Fateh, taču viņām liegts apmeklēt mājas spēles. Saūda Arābijas profesionālajā futbola līgā piedalās 14 komandas, kas savā starpā aizvada divu apļu turnīru. Pirmās trīs vietas kvalificējas Āzijas Čempionu līgai, bet pēdējās divas atstāj stiprāko sabiedrību.