Pats pēdējais "atsvaidzinājums" propagandas mācību grāmatā ir pārmaiņas apkalpes uniformās vienīgajā valsts aviokompānijā Air Koryo. Stjuartes līdzšinējo, padomju stagnācijas gadu labākajās tradīcijās ieturēto uniformu vietā, nu var lepoties un priecēt arī pasažierus ar moderniem kostīmiem, kas tostarp neliedz arī vieglāk novērtēt daiļā dzimuma vizuālos dotumus. Protams, kā vēsta Ziemeļkorejas propaganda, jaunu kostīmu nepieciešamību izcēla personīgi pats Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns.
Čenuns neilgi pēc nākšanas pie varas arī pats personīgi esot gādājis par meiteņu popgrupas Moranbong dibināšanu. 2012. gadā dibinātā grupa pat konservatīvo Ziemeļkorejas publiku spēj piecelt kājās un likt tiem ritmā plaudēt līdzi. Tas gan gluži nav pārsteigums, jo, kā vēsta amerikāņu raidorganizācija CNN, šis minisvārkos tērpto divdesmitgadnieču ansamblis vis "nedzied par košļājamajām gumijām". Dziesmu teksti atklāti slavē līderi Kimu Čenunu, dievina "viņa neizmērojamo laipnību un silto smaidu", tikmēr videoprojekcija koncertā ataino, kā no Ziemeļkorejas izšauta raķete satriec lupatu lēveros ASV.
Meiteņu grupa Moranbong pat ir tikusi pie kaverversijas, ko veidojuši ārvalstu izpildītāji. Proti, pretrunīgi vērtētā slovēņu grupa Laibach, kas augustā sniedza divus ekskluzīvus koncertus Phenjanā, radījusi savu versiju Moranbong izpildītajai dziesmai We Will Go to Mt.Paektu.
Ar Moranbong Ziemeļkoreja acīmredzami mēģinājusi savu propagandu pasniegt "rietumnieciskāk", modernāk - gan grupas muzikālais stils, gan vizuālais imidžs ir acīmredzami kopēts no Dienvidkorejas populārākās meiteņu popgrupas Girls Generation. "Tas ir vecais vēstījums, bet jaunā iepakojumā," norādījis Ziemeļkorejas valsts iekārtas pētnieks, Dienvidkorejas universitātes profesors Jū Ho Jols, uzsverot, ka "pārmaiņas ir tikai kosmētiskas. Nekas neliecina par patiesu vēlmi adaptēt jaunas idejas".