Oxfam izpilddirektors Marks Goldrings atklāja parlamenta komitejai Londonā, ka 16 no šiem gadījumiem ir saistīti ar organizācijas starptautisko darbību.
"Gaismā nākušas 26 lietas," paziņoja Goldrings, piebilstot, ka runa ir gan par neseniem notikumiem, gan par ļoti seniem, par kuriem uzreiz netika ziņots.
Viņš sacīja, ka organizācija ļoti vēlas, lai cilvēki sāk runāt par šādiem incidentiem.
Goldrings Oxfam vārdā atvainojās parlamenta komitejai, kas paziņoja, ka veiks savu izmeklēšanu par pārkāpumiem ārvalstu palīdzības sektorā.
Goldrings sacīja, ka pēc iekšējās izmeklēšanas 2011.gadā īstenoti zināmi drošības pasākumi, bet atzina, ka organizācija nav darījusi pietiekami.
Oxfam pagājušajā nedēļā atklāja rīcības plānu cīņai ar seksuālu uzmākšanos un seksuāliem pārkāpumiem, un paziņoja, ka ieviesta jauna sistēma darbinieku izvērtēšanai.
Pirmdien organizācija publiskoja 2011.gadā tapušu ziņojumu, kurā atklāts, ka septiņi Oxfam darbinieki Haiti pēc 2010.gada zemestrīces izmantojuši prostitūtu pakalpojumus organizācijas mītnē. Ziņojumā arī teikts, ka trīs Oxfam darbinieki fiziski draudēja vienam no lieciniekiem izmeklēšanā par prostitūtu pakalpojumu izmantošanu.
Izmeklēšanas rezultātā četri darbinieki tika atlaisti un trim, tostarp toreizējam Oxfam Haiti misijas vadītājam Rolandam van Hauvermeirenam tika atļauts atkāpties no amatiem.
Oxfam izpelnījusies pārmetumus par caurspīdīguma trūkumu saistībā ar šo izmeklēšanu un apsūdzībām tās darbiniekiem.
Organizācija pirmdien oficiāli atvainojās Haiti par prostitūcijas skandālu.