Laika ziņas
Šodien
Apmācies

EK nāk klajā ar Eiropas Zaļo līgumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Greta
G
Vai si un vinai lidzigie zalie sizofreniki ari tualetes saks zali dirst?
Jens Z
J
Dabas resursu postoša ekspluatācija pasaules mērogā, kur pieder arī masveida kailcirtes Latvijā, noved ne tikai pie ogļskābās gāzes koncentrācijas palielināšanās atmosfērā, bet pie visparējas vides un cilvēkas domāšanas degradācijas. Tikko esmu atgriezies no Madrides (kopš 2009.gada ik gadus sekoju līdzi ANO klimata sarunām), un atšķirībā no iepriekšējiem gadiem ANO klimata sarunās šogad tiešām dominēja alkatība un muļķība. Esmu visumā zaļi noskaņots, bet saprāta robežās, un kad dzirdu, ka jābeidz rakstīt uz papīra un jāsāk ēst vegānu uzturs vai tārpi, tad iekšās viss sagriežas. Piem., šogad Ilgtspējīgas inovācijas forumā, kur piedalījos vakar un aizvakar, pusdienās visiem spiesta lieta bija ēst Āzijas virtuves vegānu ēdienus un nekas cits netika piedāvāts. Par finanšu sektora diktātu klimata politikā vispār nerunāsim, jauna gigantiska resursu pārdales shēma.
hmmm
h
Palasot komentārus, pārņems skumjas: cilvēki izsakās par tēmu neko no tās nesaprotot, nesajēdzot. No otras puses, ko gan citu var sagaidīt no sabiedrības kurā katru gadu aizvien sliktāki centralizēto eksāmenu rezultāti ķīmijā, fizikā, matemātikā. Mūsdienu Latvijas sabiedrībai NAV zināšanu par dabu, zeļ un plaukst māņticība, reliģiozais stulbums un "struktruētā" ūdens kults. Ir divas lietas par kurām KATRS kurš nav SLINKS var patstāvīgi pārliecināties 1) temperatūra kāpj, proti klimats paliek siltāks, vienkārīs iegūglējiet uz izpētiet pieejamos DATUS, 2) ir VAIRAKI temperatūras kāpuma iemesli, DOMINĒJOŠAIS ir CO2.
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Ateistiskais stulbums ir daudzreiz stulbāks par reliģiozo stulbumu. Ja Tu noraidi Dievu, tad nebrīnies, ka noraida Tevi.
 • 2
 • 0
lai dzivo osvoboditels
l
biedrs Scorseze
>osvoboditelam
&
Nu ko, zaljpraatinj - tavi tupie komenti nav populaari un naakas griezt tulupu uz otru pusi?
 • 1
 • 3
KPCC>lai...
K
Biedrs Scorseze-um, čestj i sovjest našei epohi!
 • 0
 • 3
ļuļa
ļ
ja zemei tuvosies asteroīds un draudēs iznīdēt civilizāciju uz planētas, eiropas komisija ieviesīs asteroīdu nodokli un pasaule būs glābta!!!!! pārdodu šo ideju van de laienai par miljardu eiro!!!!
kuļa
k
labāk pārdot savam prezidentam -pedofilam Putinam
 • 1
 • 6
jaaa, biedri Scorseze:
j
nebūs tev te vodka s ikroi..Būs tavs nacionalais ediens-samogon s solonim ogurcom.
Scorseze
S
Pasaules debilisms uzņem jau kosmiskus apgriezienus. Pats smieklīgākais, ka neeksistē neviena zinātniska pierādījuma, ka tieši cilvēka darbības rezultātā notiktu šīs klimata izmaiņas uz mūsu planētas, jo šādi procesi jau ir risinājušies uz mūsu planētas vēl krietni pirms saprātīgais cilvēks ko bija uzsācis. Uzdodiet sev loģisku jāutājumu, kā darbības rezultātā bija pēdējais ledus laikmets uz Zemes, ja cilvēki vēl lāgā nebij kļuvuši "saprātīgi"?
Gera to Scorseze
G
Spirtik, vodka, sigareti-viss ko mums vajag.
 • 2
 • 7
ļuļa
ļ
nu jauki. tikko izlasīju vācu die welt, ka laiena labi saprot, ka pēc šitā murga uzņēmēji visticamāk centīsies pārcelt ražošanu uz citām valstīm, kurās ar galvu vēl viss ir kārtībā. tas novestu pie nodokļu zuduma un bezdarba. lai no tā izvairītos, viņa grib ieveist co2 nodokli ievestajām precēm, un tā patiesībā būtu muita, kuru par muitu saukt nedrīkstot, jo tad asv ar trampu priekšgalā nekavējoties ieviestu presankcijas. īsāk sakot, beigu gals un eiropas labklājības sabrukums ir sācies.
kuļa
k
Tas labi: Krievija nav ko darit-tur visur mafia.
 • 2
 • 7
Jānis
J
Kas šis par sviestu?
nu ko jūs
n
Ursulai armijā bija svarīgs uzdevums - ierīkot tualetes tiem, kuri nezina, vai viņi ir vīrieši vai sievietes.
otro reizi ar pīpi uz jumta
o
šitā pret-vēju-čurātāja jau nolaida podā Vācijas armiju
LaidzīvoGrētaTūnberga!
L
Grēta divreiz uzsmaidīs tai valstij, kura parakstīs šo līgumu pirmā! Uzminiet, kura valsts tā būs?
Kariņ, aizved mani uz Klimatmeģi!
K
Ir hipotēze, ka triljoni ir vajadzīgi nevis klimata glābšanai, bet gan Itālijas un eiro zonas glābšanai. Mazajai Grieķijai kādreiz vajadzēja palīdzību 110 miljardus, tad 130 miljardus un vēl 86 miljardus (tīrs aizdevums, neskaitot cita veida atbalstu, bankām utt.). Itālija ir līdzīgā stāvoklī kā Grieķija, tikai 6 reizes lielāka. Kur Grieķijai bija vajadzīgi 110 miljardi, tur Itālijai būs vajadzīgi 660 miljardi. Un Francijas stāvoklis ir tikai mazliet labāks par Itālijas stāvokli. Tā kā aiz klimata glābšanas var slēpties pavisam cita operācija.
Pareizaissecinājums
P
Ja zaļprātiņu plāni piepildītos , "Greenpeace" otrajā dienā būtu jālikvidē! Vai viņi to vēlas?
reptilis
r
Stulbs un vēl stulbāks...un ,ja pēc viņas būs vēl stulbāks??...Lielbritānija ar savu jau nu ne visai gudro valdību sarīkoja referendumu uz savu galvu un domāja,ka tauta neatbalstīs izstāšanos....un tagad paskatīsimies ,kas notiek Centrāleiropā - tur valdības iepērk zeltu un citur glabāto pārved pie sevis....viņas jūt,ka būs krīze un vai ES saglabāsies ??..tas vēl ir jautājums....,bet ,kā iepriekšējā krīzē smējās - ES paliks Vācija un Baltijas valstis:)))Vai vēl kāds atcerās -cik ilgi Poliju pierunāja iestāties ES...un kādus atbalstus viņi ""izsita"" saviem lauksaimniekiem....,tad ,kad labumi beigsies ...ES vairs nebūs vajadzīgs! Skumji ,bet fakts.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

ES vienojas par jaunu karaflotes misiju Vidusjūrā(9)

Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministri principā vienojušies par jaunu karaflotes misiju Vidusjūrā, lai novērotu ANO noteikto ieroču embargo Lībijai, paziņojis Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss.

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits