Reinoldsa izplānotajā pārdrošajā laupīšanā piedalījās 15 vīri, kas 1963.gada augusta naktī ceļā no Glāzgovas uz Londonu apstādināja pasta vilcienu, nežēlīgi piekaujot tā vadītāju. Laupītāju guvums bija 2,6 miljoni sterliņu mārciņu, kā vērtība mūsdienās būtu aptuveni 40 miljoni sterliņu mārciņu.
Pēc laupīšanas Reinoldss aizbēga, taču 1968.gadā viņš tika sagūstīts un izcieta 11 gadu cietumsodu. Pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma Reinoldss sarakstīja autobiogrāfiju par slaveno laupīšanu.
2001.gadā Reinoldss devās uz Brazīliju, lai pārliecinātu laupīšanas līdzdalībnieku Roniju Bigsu padoties britu likumsargiem pēc 35 gadus ilgas bēguļošanas. Bigsam savulaik par līdzdalību laupīšana tika piespriests 30 gadu cietumsods, taču no piespriestā soda viņš izcieta tikai 15 mēnešus, aizbēgot no cietuma.
Viņa bēgšanas ceļš gāja caur Spāniju, kur viņam tika veikta plastiskā operācija, uz Austrāliju, Argentīnu un Brazīliju, kur visaptveroša izdošanas līguma trūkuma dēļ viņš varēja dzīvot mierīgi. Un fakts, ka viņa 19 gadus vecā draudzene - striptīza dejotāja Raimunda de Kastro - gaidīja bērnu, nozīmēja, ka saskaņā ar Brazīlijas likumiem viņu nevarēja izsūtīt.
Bigss 2001.gadā atgriezās Lielbritānijā, lai izciestu atlikušo cietumsodu, bet 2009.gadā viņa sliktā veselības stāvokļa dēļ viņš aiz humāniem apsvērumiem tika atbrīvots no cietumsoda. Pēc vairākiem pārciestiem insultiem 83 gadus vecais Bigss ir kļuvis daļēji paralizēts un nespēj runāt.