Ministrs norādīja, ka Vācijas sabiedriskās televīzijas ZDF miniseriāls Unsere Mütter, unsere Väter (Mūsu mātes, mūsu tēvi) kaitē poļu pretošanās kustības lielākās organizācijas Armia Krajowa (Tēvzemes armija) reputācijai. Organizācija kara gados darbojās Londonā bāzētās Polijas trimdas valdības vadībā. Zdrojevskis, parlamentā tiekoties ar žurnālistiem, sacīja: "Nav šaubu, ka šim seriālam nav nekāda sakara ar vēsturisko patiesību."
Seriālu pārraidījusi arī Polijas sabiedriskā televīzija, neraugoties uz kritiku, kas izskanēja jau pēc tā sākotnējās demonstrēšanas Vācijā. Lēmums par seriāla pārraidīšanu Polijā izsaucis konservatīvo politiķu nopēlumu.
Seriāls "ir vēstures falsifikācija" un tas rada maldīgu priekšstatu par Armia Krajowa, kurā bija aptuveni 400 000 dalībnieku, savukārt norādījis Pasaules Armia Krajowa veterānu apvienības priekšsēdētājs Tadeušs Filipovskis.
Seriāla Mūsu mātes, mūsu tēvi autori filmā sekojuši piecu jaunu berlīniešu likteņiem laikā no 1941.gada līdz 1945.gadam.
Kad gada sākumā seriāls tika demonstrēts Vācijā, Polijas vēstnieks Berlīnē Ježijs Marganskis pauda neapmierinātību par to, kā attēlota gan Armia Krajowa, gan poļi kopumā. "Polijas Armia Krajowa un vairums poļu filmā rādīti kā ļaudis, kas atrodas antisemītisma ietekmē, daudz neatšķiras no vācu nacistiem un ir apsēsti ar alkatību, kura liek tiem pastrādāt visšausmīgākās lietas," ZDF adresētajā vēstulē norādīja Marganskis.
ZDF uz to reaģēja, norādot uz pozitīvajiem poļu tēliem filmā, un uzsvēra, ka seriāla mērķis neesot mazināt vāciešu atbildību par kara noziegumiem. "Nekādos apstākļos mūsu mērķis nav bijis mazināt vēsturisko faktu nozīmi, nedz vāciešu atbildību," savā paziņojumā norādīja ZDF.