Viņu vizīte seko neilgi pēc tam, kad policija atzinusi, ka tai nekad neizdosies identificēt visus ugunsgrēkā bojāgājušos, kuriem neizdevās izkļūt no liesmu pārņemtās ēkas.
BBC norāda, ka ugunsgrēka rezultātā varētu būt pazuduši aptuveni 76 cilvēki.
Zināms, ka 24 stāvu ēkas ugunsgrēkā, kas izcēlās naktī uz trešdienu, bojā gājuši 17 cilvēki. Seši no bojā gājušajiem ir identificēti.
Karaliene ceturtdien godināja ugunsdzēsēju drošsirdību un brīvprātīgo neticamo dāsnumu, kuri tagad piedāvā savu palīdzību.
Avārijas dienesti ir pavadījuši trīs dienas, meklējot bojā gājušo mirstīgās atliekas izdegušajā Grenfell Tower ēkā.
Ugunsdzēsēju vadība jau ceturtdien paziņoja, ka vairs nav cerību ēkā atrast izdzīvojušos.
Savukārt premjerministre Terēza Meja, kura pieprasījusi pilnvērtīgu publisku nelaimes gadījuma izmeklēšanu, saņēmusi kritiku par to, ka, apmeklējot ugunsgrēka vietu, nedevās aprunāties ar izdzīvojušajiem iedzīvotājiem.
Ceturtdien policija paziņoja, ka ir uzsākta kriminālizmeklēšana.
Meja piektdien pirms sanāksmes, kurā tiek meklēti veidi, kā varas iestādes var palīdzēt kopienai atgūties, apmeklēja ugunsgrēkā ievainojumus guvušos cilvēkus.
Ugunsgrēks 24 stāvu ēkā Grenfell Tower izcēlās naktī uz trešdienu. Ugunsgrēka cēlonis nav zināms, taču straujā liesmu izplatība skaidrota ar nekvalitatīviem apšuvuma materiāliem, ar ko ēka renovācijas procesā apšūta vien pagājušajā gadā. Bažas par ēkas ugunsdrošību iemītnieku aktīvistu biedrība Grenfelas rīcības grupa paudusi jau kopš 2013. gada, tostarp pērn arī norādot uz iespējamajiem riskiem, ko rada jaunais apšuvums.