Valsts kontrolētā ziņu aģentūra un valsts televīzija par pirmo tiesas sēdi detaļās neizplūda, tostarp nenosauca aizdomās turēto vārdus. Paziņojumā vien minēts, ka aizdomās turētie uz tiesas sēdi ieradušies ar saviem advokātiem.
Tāpat paziņots, ka Turcijai esot nosūtīts pieprasījums par tās apkopotajiem faktiem un pierādījumiem Hašogi slepkavības lietas ietvaros, bet atbilde no Turcijas neesot saņemta. Turcijas puse šos apgalvojumus pagaidām nav oficiāli komentējusi, bet tās izmeklētāji jau iepriekš izteikušies, ka ar pierādījumiem iepazīstināta gan Saūda Arābija, gan citas valstis.
- Hašogi lieta: Pēc žurnālista nonāvēšanas slepkava uzvilcis upura drēbes un pastaigājies pa Stambulu
- Hašogi lieta: Saūda Arābija atkal "apmet kažoku"
- Represijas aiz reformu fasādes
Jāatgādina, ka par Hašogi nāves apstākļiem sākotnēji bija ļoti daudz neskaidrību, tostarp slepkavas mēģināja radīt iespaidu, ka viņš nemaz nav miris, bet sveiks un vesels pameta konsulāta telpas. Par Hašogi nāves apstākļiem savu versiju vairākkārt mainīja arī Saūda Arābija, sākotnēji noliedzot, ka Hašogi ir miris, tad apgalvojot, ka žurnālists nogalināts konsulātā spontāna kautiņa laikā, bet vien pēc tam paziņojot, ka tā bijusi slepkavība ar iepriekšēju nolūku. Tomēr karaļnams aizvien distancējas no notikušā un apgalvo, ka nedz troņprincim, nedz karalim nav nekādas saistības ar režīma kritiķa nāvi.
Noslepkavotā Hašogi mirstīgās atliekas aizvien nav atrastas.
Hašogi kopā ar vēl vairākiem represētiem vai noslepkavotiem šī aroda pārstāvjiem prestižais izdevums Time cēla 2018. Gada cilvēka godā.