Rīgā +21 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Šabala guvis pirmos vārtus Club Brugge labā

Talantīgais Latvijas futbola izlases uzbrucējs Valērijs Šabala trešdien izcēlās ar pirmo vārtu guvumu Beļģijas komandas Club Brugge rindās, palīdzot vienībai izbraukumā cīnīties neizšķirti 1:1 (1:0) ar Deinze klubu.Tieši Šabala atklāja mača rezultātu, jaunajam spēlētājam esot precīzam 30.minūtē, tomēr otrajā puslaikā mājinieki rezultātu uz tablo izlīdzināja, cīņai noslēdzoties neizšķirti.

Kā zināms, janvāra beigās Club Brugge klubs panāca vienošanos ar 19 gadus veco Šabalu uz turpmākajiem četriem gadiem, bet treniņus ar vienību Latvijas uzbrucējs sāka jūnijā.Jaunā Beļģijas čempionāta sezona sāksies 25.jūlijā.Club Brugge pagājušajā sezonā izcīnīja trešo vietu nacionālajās meistarsacīkstēs, kvalificējoties UEFA Eiropas līgas sacensībām, kuras sāks no trešās kvalifikācijas kārtas.Kā ziņots, šī gada pirmo pusi Šabala aizvadīja Latvijas komandā Rīgas Skonto, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem.Savas pirmās spēles Latvijas virslīgas čempionātā uzbrucējs 2009. un 2010.gadā aizvadīja Rīgas Daugavā un Olimpā, bet kopš 2011.gada viņš pārstāvēja Skonto krāsas. Šabala pirmos vārtus Latvijas virslīgas čempionātā guva vēl 15 gadu vecumā.Šabala pagājušās sezonas Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā guva 15 vārtus, kas viņu ierindoja turnīra rezultatīvāko spēlētāju trešajā vietā, bet sezonu pirms tam viņš izcēlās ar 11 precīziem raidījumiem._Club Brugge _komanda savā pastāvēšanas vēsturē vietējā čempionātā uzvarējusi 13 reizes, bet vēl 20 reizes izcīnīta otrā vieta.