Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

HK Rīga

Rīga hokejisti jauno MHL sezonu sāk ar uzvaru viesos pret Ruskije vitjazi komandu

Latvijas hokeja klubs Rīga pirmdien savu astoto Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) sezonu sāka viesos ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarot Čehovas Ruskije vitjazi komandu. Uzvarētājiem vārtus guva Daniels Riekstiņš, kurš 22.minūtē atklāja rezultātu pēc Antona Trastašenkova piespēles, bet pārsvaru 48.minūtē dubultoja Artūrs Homjakovs, kuram rezultatīvi piespēlēja Endijs Butāns. Tikmēr vārtos nepārspēts palika Jānis Voris, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus.

HK Rīga hokejisti izdara tikai 11 metienus, bet viesos sausā atstāj MHL līderus

Rīgas Dinamo jauniešu hokeja komanda Rīga piektdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzveica Rietumu konferences un visas līgas līdervienību Jaroslavļas Loko, izcīnot septīto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs.

Rīgas hokejisti atkārtoti pieveic līgas pastarīti Dinamo-Raubiči

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) izbraukumā atkārtoti pieveica turnīra pastarīti Minskas Dinamo-Raubiči vienības no Baltkrievijas, vien otro reizi šosezon izcīnot divas uzvaras pēc kārtas.

Rīgas hokejisti pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

Latvijas komanda Rīga piektdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 7:2 (0:1, 4:1, 3:0) pieveica sacensību pastarīti Minskas Dinamo-Raubiči vienību no Baltkrievijas, tādējādi pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.