Itālijas A sērija

Napoli uzvar Chievo, neļaujot Juventus līksmot par Itālijas čempiontitulu

Napoli komanda svētdien Itālijas A sērijas futbola čempionāta mačā izbraukumā ar 3:1 (1:0) apspēlēja Chievo, neļaujot Turīnas Juventus priecāties par čempiontitulu. Viesi no Neapoles šajā mačā guva pārliecinošu uzvaru, spējot izvirzīties vadībā ar 3:0, bet goda vārtus mājinieki guva pamatlaika pēdējā minūtē. Uzvarētājiem divus vārtus iesita Kalidu Kulibalī.

Juventus nostiprinās Itālijas futbola čempionāta galvgalī

Savas pozīcijas Itālijas A sērijas futbola čempionāta kopvērtējuma galvgalī nedēļas nogalē izdevās nostiprināt pašreizējiem čempioniem Turīnas Juventus, kas svētdien savā laukumā ar 2:0 (1:0) uzvarēja Palermo komandu.Spēles rezultātu 32.minūtē atklāja čīliešu pussargs Arturo Vidals (att.), bet 64.

Itālijas futbola klubs pēc pieciem zaudētiem mačiem pieņem atpakaļ atlaisto treneri

Viena no šīs sezonas Itālijas A sērijas futbola čempionāta vājākajām vienībām "Sassuolo" atpakaļ darbā pieņēmusi galveno treneri Eusebio di Frančesko, kurš no šī paša kluba tika atbrīvots vien pirms pieciem mačiem.Di Frančesko galvenā trenera amatu zaudēja janvāra izskaņā, kluba vadībai pamatojot to ar neapmierinošiem rezultātiem un viņa vietā pieņemot Alberto Malesāni.