Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Jānis Dripe

Laikmetīgās mākslas muzeja iespējamajai vietai parādījušās atkal jaunas versijas

Joprojām nav oficiāli pieņemta lēmuma par plānoto lielo kultūras infrastruktūras objektu - Laikmetīgās mākslas muzeja un akustiskās koncertzāles atrašanās vietu. Skaidrības nav arī par iespējām tos uzbūvēt un iekārtot līdz Latvijas simtgadei 2018. gadā. 2012. gada rudenī izveidotā darba grupa arhitekta Jāņa Dripes vadībā jau pagājušā gada vidū izteica vairākus priekšlikumus, to skaitā kā viens no iespējamākajiem variantiem muzeja telpām tika minēts bēdīgi slavenais Triangula bastions.

Eksministri labprāt redzētu Melbārdi kultūras ministra amatā

Divi kādreizējie kultūras ministri - arhitekts Jānis Dripe un premjera padomnieks kultūras un politikas plānošanas jautājumos Ints Dālderis (Vienotība) - ir ļoti labvēlīgi noskaņoti par Daces Melbārdes kandidatūru kultūras ministres amatam un slavē viņas līdzšinējo pieredzi kultūras jomā.

Dripe: Jāapvieno funkcionalitāte ar labu arhitektūru

Latvijas Arhitektu savienība aicinaja uz diskusiju Bērnudārzi. Pieredze un perspektīve, kas notika 27.martā, Arhitektu namā, Torņu ielā 11, Rīgā. Jau ilgu laiku sabiedrībā ir aktuāls jautājums par pietiekamu skaitu audzēkņu vietu nodrošinājumu bērnudārzos, piedāvājot tā risināšanai dažādas iespējas - gan īrējot pagaidu bērnudārzu būves, gan izvietojot pirmsskolas grupas skolu ēkās.

Pirmais lielremonts simtgadē

Pārbūvēts un restaurēts, ar piebūvi pazemē – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja vīzija pēc trim gadiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide