MHL

Cipruss kļuvis par MHL komandas Rīga galveno treneri

Latvijas speciālists Aigars Cipruss kļuvis par Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas Rīga galveno treneri, piektdien pavēstīja vienība. Tikmēr asistenta turpinās pildīt Raimonds Vilkoits.

Rīgas hokejisti pagarinājumā pārspēj MHL līderi Loko

Latvijas kluba Rīga hokejisti piektdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) šī gada pēdējā mačā savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja kopvērtējuma līderi Jaroslavļas Loko, pārtraucot pretinieku 16 uzvaru sēriju. Uzvaras vārtus pagarinājuma 22. sekundē guva Emīls Ģēģeris, kurš šosezon spēlē arī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībā Rīgas Dinamo.

Rīga hokejisti jauno MHL sezonu sāk ar uzvaru viesos pret Ruskije vitjazi komandu

Latvijas hokeja klubs Rīga pirmdien savu astoto Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) sezonu sāka viesos ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarot Čehovas Ruskije vitjazi komandu. Uzvarētājiem vārtus guva Daniels Riekstiņš, kurš 22.minūtē atklāja rezultātu pēc Antona Trastašenkova piespēles, bet pārsvaru 48.minūtē dubultoja Artūrs Homjakovs, kuram rezultatīvi piespēlēja Endijs Butāns. Tikmēr vārtos nepārspēts palika Jānis Voris, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus.

Rīgas hokejisti izcīna šosezon pārliecinošāko uzvaru MHL

Neveiksmīgu sezonu aizvadošā Latvijas komanda Rīga pirmdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionātā guva piecus vārtus un izcīnīja sezonā pārliecinošāko panākumu. Rīga savās mājās ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Balašihas MVD komandu.

Zīle piedalīsies MHL Zvaigžņu spēlē

Latvijas aizsargs Kristaps Zīle piedalīsies Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Izaicinājuma kausā jeb Zvaigžņu spēlē Rietumu konferences sastāvā.