Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Anita Mihaeļjana

Prāta vētras koncerts pieckārtīgi "uzskrūvē" naktsmītņu cenas Liepājā(13)

20. un 21. jūlijā, nedēļas nogalē, kad gaidāms grupas Prāta vētras koncerts Liepājā, viesnīcu īpašnieki vairākkārt paaugstinājuši cenas par naktsmītnēm, liecina Booking.com pieejamā informācija. Tāpat vairāk nekā dubultota airBaltic lidojuma cena no Rīgas uz Liepāju dienu pirms koncerta, izpētīja portāls Diena.lv.

Viltus ziņas sagatavo profesionāļi(27)

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts no Lietuvas Petrs Auštrevičs kā ēnu ziņotājs 2016. gadā piedalījās EP ziņojuma par dezinformācijas apkarošanu izstrādē. Auštrevičs uzskata, ka, tuvojoties EP vēlēšanām, viltus ziņu izplatītāji nekoncentrēsies tikai uz pāris valstīm, bet viņiem būs dažādas ziņas dažādām Eiropas valstīm.

Saharova balva: Sencovs izgaismo politieslodzīto situāciju Krievijā

Eiropas Parlamentā Strasbūrā trešdien Saharova balvu Krievijā ieslodzītā ukraiņu režisora Oļeha Sencova vārdā saņēma viņa māsīca Nataļja Kaplana un advokāts Dmitrijs Dinze. Režisora māsīca atzina, ka piešķirtā balva ir "instruments, kas palīdz parādīt to, kas notiek Krievijā".

Kalni tēva dzimtenē(2)

Šāvienu zalves pat svinību reizē ne brīdi neļauj aizmirst Kalnu Karabahas smago vēsturi un īpašo situāciju. Taču šīs zemes tradīcijas un cilvēki, kuri, it kā vēlēdamies paši sev un citiem kompensēt drūmo fonu, uzņem ciemiņus ar sirsnīgu viesmīlību, ļauj sajust un ieraudzīt to bērnības stāstu zemi, kāda tā vienmēr dzīvos aizbraukušo atmiņās

Vestienas ielā ietve beidzot sakopta

Rīgā, Vestienas ielā, ceturtdien beidzot sakopta ietve, kur pirms tam vairākas dienas nebija savākti sasistie stikli, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā.

FOTO: Gājējiem dienām ilgi jābradā pa sasistiem stikliem Vestienas ielā(8)

Jau gandrīz nedēļu Rīgā, Vestienas ielā, pretī Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma Rīgas satiksme ēkai, uz ietves nav savākti sasistie stikli. Portāla Diena.lv lasītājs Rūdolfs, kurš katru dienu dodas uz darbu ar velosipēdu, ir nobažījies par gājējiem un velosipēdistiem, kuriem ir jāšķērso attiecīgais ietves posms.

Latvijas skolēnu finanšu zināšanas vidējā līmenī

Latvijas 15 gadus veco skolēnu finanšu kompetences, salīdzinot ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) valstu vienaudžiem, ir vidējā līmenī, liecina OECD Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas (PISA) 2012 pirmie rezultāti.

Mediķu organizācijas neatkāpsies no Circenes demisijas prasības(27)

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija, kā arī Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība ir izteikušas neuzticību pašreizējai veselības ministrei Ingrīdai Circenei (Vienotība), jo ministre nespēj atrisināt veselības nozares problēmas. Asociācijas un arodbiedrības vadītāji atzīst, ka neatkāpsies no savām prasībām un turpinās pieprasīt ministres demisiju.

Zolitūdes traģēdijas vieta ēkas īpašniekiem jāsakopj līdz septembrim(2)

Zolitūdes traģēdijā sagruvušā veikala Maxima ēkas konstrukciju demontāžas projekts tās īpašniekiem - SIA Tineo un SIA Homburg Zolitude - jāizstrādā tuvāko trīs nedēļu laikā, bet darbi jāpaveic līdz septembrim. To piektdien nolēma Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija.

Eksperti: Centralizēto eksāmenu rādītājus uz leju velk profenes(15)

Šogad vissliktākie novērtējumi vidusskolu centralizētajos eksāmenos bijis matemātikā un vēsturē, liecina Valsts izglītības satura centra (VISC) publicētie dati. Nozares pārstāvji to skaidro ar vakarskolu un profesionālo skolu audzēkņu slikto veikumu. To kā iemeslu min arī VISC.