Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

TOP 6: ziemas riepu modeļi 2020./2021. gada sezonai

Gan vasaras, gan ziemas riepu izvēle ir atbildīgs uzdevums, jo riepas ir vienīgā automašīnas daļa, kas nodrošina saķeri ar ceļa segumu. Šogad mūs jau pārsteidzis pirmais sniegs un salnas, tāpēc pienācis pēdējais laiks iegādāties jaunas riepas ziemas sezonai. Lasi un noskaidro, kādus ziemas riepu modeļus šajā gadā iesaka izmantot eksperti!
Reklāmraksts

Atrast īstos vārdus – 5 tulkotāja ikdienas izaicinājumi

Kā ikkatrai nozarei, tulkošanai ir savi specifiskie izaicinājumi, ar daļu no tiem tulkotāji un tulkošanas biroju darbinieki saskaras katru dienu, ar citiem retāk. Kādi ir šie izaicinājumi, un kā tos pārvar profesionāļi? Par to lasiet rakstā!
Reklāmraksts

Biznesa pamats – datortehnika un tās drošība

Veidojot un uzturot uzņēmējdarbību, datortehnika un viedierīces ir nepieciešamas teju ikvienā brīdī. Ir svarīgi ne tikai būt aprīkotam ar pareizo datortehniku, bet arī atbilstoši parūpēties par to. Uzņēmums “Capital” stāsta par uzņēmumiem aktuālām tēmām: tehnikas apdrošināšanu, garantiju un īslaicīgo īri.
Reklāmraksts

Dzīvības apdrošināšana – ģimenes finansiālā aizsardzība

Pasaulē ir vairāki veidi, kā cilvēki zaudē dzīvību, tomēr ir tikai viens, kā viņi to iegūst. Cilvēki šo negodīgo proporciju atklāja jau pirms vairākiem gadsimtiem, tomēr pagāja ilgs laiks un bija jāpiedzīvo dažādas nelaimes, lai apjaustu, ka ir nepieciešams nodrošināties pret negadījumiem, kas cilvēku var skart jebkurā brīdī. Tā 1583. gada 18. jūnijā pirmo reizi pasaules vēsturē tika apdrošināta dzīvība.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labāko tualetes birsti?

Higiēniski tīras un sakoptas labierīcības ir svarīgas mājās un, it īpaši, publiskās telpās, birojos un sabiedriskās vietās. Tīrību palīdz saglabāt ne tikai regulāra uzkopšana, bet arī pašu apmeklētāju atbildība pēc sevis atstāt sakoptu telpu. Tādēļ šoreiz pastāstīsim par uzkopšanas rīku, kas ir nepieciešams ikvienā tualetē, – par tualetes poda birsti. Uzzināsiet, kā to pareizi lietot un kas jāņem vērā, lai nodrošinātu augstu higiēnas līmeni!
Reklāmraksts

Vai elektroauto ir mūsu nākotne un cik tuvu tā ir?

Latvijā reģistrēto elektroauto skaits dubultojas ar katru gadu - elektrisko automobiļu un akumulatoru tehnoloģijas turpina uzlaboties un trūkumi kā augstas izmaksas, ilgs uzlādes laiks un uzlādes staciju trūkums izzūd.
Reklāmraksts

Akciju buklets: gudra pircēja rokasgrāmata

Par gudru pircēju cilvēks nepiedzimst, bet veidojas pamazām, atklājot dažādus veidus, kā iepirkties veiksmīgāk un izdevīgāk. Pat neliela ietaupīta naudas summa nozīmē, ka šos līdzekļus varēsi izmantot kaut kam citam – savam vaļaspriekam vai izklaide.
Reklāmraksts

Gudri padomi vīriešiem: kā uzlabot erekciju un palielināt seksuālo sniegumu

Pāri velta seksam vidēji 14 - 30 minūtes. Taču svarīgāks par seksa ilgumu ir penetrācijas ilgums. Pārsteidzošā kārtā tās parasti ir tikai 2 minūtes. Pētījumi rāda, ka 40-70% vīriešu ir priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumi. Vīriešiem ir divu veidu rūpes: vai nu tas notiek pārāk ātri vai arī erekcija neizdodas. Neaizmirsīsim, ka sievietēm ir nepieciešamas apmēram 20 minūtes, lai sasniegtu g-punkta orgasmu. Nav brīnums, ka zilās brīnumainās tabletes ar nosaukumu Viagra ir ārkārtīgi populāras visā pasaulē.
Reklāmraksts

Kāpēc ir ieteicams tonēt auto logus? Vērts zināt

Pastāv dažādi transportlīdzekļu papildināšanas risinājumi, izmantojot daudzpusīgus aksesuārus, taču logu tonēšana ir viens no izplatītākajiem variantiem, kuru izmanto arī auto īpašnieki Latvijā. Lai arī varētu šķist, ka iemesls šādai izvēlei ir saistīts tikai ar spēkrata vizuālo tēlu, patiesībā stiklu tonēšana raksta turpinājumā. ietver virkni citu vērtīgu priekšrocību, par kurām pastāstīsim
Reklāmraksts

Kā efektīvi plānot savu personīgo budžetu

Budžeta plānošana ir vērtīga prasme, kas būtu jāapgūst ikvienam. Bez budžeta plāna ir grūti saprast, kur un kā tiek tērēta nauda, arī sasniegt lielākus finansiālus mērķus ir daudz sarežģītāk. Ja Tev ir finansiāls mērķis, piemēram, sakrāt naudu mājokļa remontam vai automašīnas iegādei, efektīvs budžeta plāns Tev palīdzēs šo mērķi sasniegt. Turpinājumā daži ieteikumi, ko vari izmantot, veidojot savu budžeta plānu.
Reklāmraksts

Lietota vai jauna auto iegāde - priekšrocības un trūkumi

Kad pienācis laiks iegādāties jaunu automašīnu, ir ļoti daudz aspektu, kas jāizvērtē - ne tik vien jāizvēlas automašīnas marka un modelis, bet arī jāsaprot, ko iegādāties - lietotu vai jaunu auto. Jebkurā gadījumā automašīnas iegāde ir nopietns lēmums, kas turpmāko gadu laikā var būtiski ietekmēt ne tikai ikdienas komfortu, bet arī finanses.
Reklāmraksts

Kāpēc automašīnai svīst logi - kā novērst šo problēmu?

Klāt jau rudens, un tas nozīmē, ka dienas kļūst arvien vēsākas. Līdz ar to arī no rītiem gaiss kļūst vēsāks un mitrāks. Iespējams, ka liela daļa autovadītāju no rītiem saskaras ar to, ka automašīnai ir aizsvīduši logi. Šīs problēmas dēļ nākas nedaudz ilgāk uzkavēties mājās, līdz ar to arī braukšana ikdienas darīšanās aizkavējas. Tomēr vissliktākā situācija rodas tad, kad, braucot ar auto, sāk svīst logi ciet, kas apgrūtina redzamību. Šādās situācijās jābūt ļoti uzmanīgam, jo var iekulties ceļu satiksmes negadījumā.
Reklāmraksts

Niķojas auto? Uzzini, kas liecina par akumulatora nolietojumu!

Tas tracinošais moments, kad dzinējs “pielec” ar aizturi, atkārtojas no dienas uz dienu? Iespējams, problēmas rodas veca akumulatora dēļ, jo tieši akumulators ir atbildīgs par operatīvu dzinēja iedarbināšanu. Neviens akumulators nekalpo mūžīgi, un ir vismaz piecas pazīmes, kas liecina par to, ka ierīces dzīve tuvojas noslēgumam – izlasi un pārbaudi, vai pienācis laiks doties pēc jauna akumulatora!
Reklāmraksts

Kāpēc biežāk vajadzētu nodarboties ar slidošanu?

Ir cilvēki, kuri slidošanu uzskata par neatņemamu hokeja sastāvdaļu, vai tikpat labi slidošanu saista vienīgi ar daiļslidošanā veiktajām piruetēm. Savukārt citi cilvēki slidošanu uzskata par labu brīvā laika pavadīšanas veidu.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties gultu: izlasi, pirms pērc!

Jauna gulta nav joka lieta, jo gultas kvalitāte ietekmē miegu ne mazāk kā matracis. Veikalos gultas ir pieejamas ļoti plašās cenu robežās, un atšķirība starp lētākajiem un dārgākajiem modeļiem ir mērāma simtos un tūkstošos eiro. Vai cena ir noteicošais izvēles faktors? Kam vēl jāpievērš uzmanība, meklējot gultu? Uzzini atbildes uz svarīgākajiem gultas iegādes jautājumiem šajā rakstā!
Reklāmraksts

Ar ko apaut kājas šoruden?

Laikam ikviens būs dzirdējis teicienu, ka galvenais, lai kājas būtu siltumā no latviešu mākslas filmas “Emīla nedarbi”. Rudens beidzot ir atnācis, un šis ir īstais laiks, lai parūpētos gan par to, lai kājas vienmēr būtu siltumā, gan arī par to, lai kājas izvēlētajos apavos izskatītos labi. Šajā rudens sezonā apavu klāsts ir tiešām plašs, tāpēc iedvesmai daži padomi, kas ļaus izvēlēties, ar ko apaut kājas šoruden.
Reklāmraksts

5 lieliski padomi savas kapsulas garderobes izveidošanai

Saviesīgam pasākumam, ikdienas skrējienam, svarīgai biznesa tikšanās reizei, kā arī laiskai atpūtai labāko draudzeņu kompānijā – daiļā dzimuma apģērbu komplektu kombinācijas ir teju vai nebeidzamas. Ko darīt, ja drēbju skapis ir jau teju pārpildīts, taču neatrodas nekas, kas savā starpā būtu lieliski saskaņojams? Iespējams, ir īstais laiks padomāt par savas kapsulas garderobes izveidi! Noskaidrosim, kas tā ir un kādas ir tās priekšrocības.
Reklāmraksts

Spiediens riepās un kādēļ maksimālais nav labākais

Ikviens autovadītājs zina, ka pareizs riepu spiediens ir svarīgs, taču, vai autovadītāji zina, kādēļ riepu spiedienam jābūt pareizam un kādas sekas var radīt pārāk liels spiediens? Auto riepu gumijai ir nozīmīga loma auto vadīšanā, drošībā un komfortā, tādēļ riepām jāpievērš īpaša un regulāra uzmanība. Lūk, svarīgākā informācija par spiedienu riepās un to, kādēļ maksimālais spiediens riepās nav labākais!