Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Sestā Jāzepa Pīgožņa balvas Latvijas ainavu glezniecībā izstāde

Rīgas Sv. Pētera baznīca, Skārņu iela 19

Šogad konkurss Jāzepa Pīgožņa balva Latvija ainavu glezniecībā bija pulcējis 180 māksliniekus, kas žūrijas vērtējumam kopumā iesniedza 327 mākslas darbus. Iesniegtos darbus vērtēja profesionāla žūrija.

20. maijs – 9. augusts

Izstāde Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgum 50

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Brīvdabas iela 21

Atzīmējot Brīvdabas muzeja Gadatirgus 50. jubileju, muzeja Izstāžu zālē būs skatāma retrospektīva lietišķās mākslas darinājumu izstāde, kas apmeklētājiem piedāvās unikālu iespēju apskatīt priekšmetus no Muzeja lietišķās mākslas kolekcijas.

29. maijs – 29. novembris

Toma Harjo personālizstāde Izredzes

Galerija Alma, Tērbatas iela 64

Ar šo notikumu Rīgas Fotogrāfijas biennāle (RFB) 2020 sāk savu programmu, kas bija plānota no šī gada 9. aprīļa, bet ārkārtas situācijas dēļ tika pārcelta.

29. maijs – 17. jūlijs

Neonillas Medvedevas personālizstāde Neostāsti

Mākslas telpa Aminori, Kr. Valdemāra iela 69

Mākslinieces Neonillas Medvedevas personālizstādei Neostāsti izvēlētajos darbos, kas no 28. maija tiks izstādīti mākslas telpā Aminori, būs vērojami vasaras sezonai raksturīgi spilgti, saules pielieti toņi, īpašu uzmanību veltot gaismas un krāsu attiecībai. Gleznās būs redzami tematiskie motīvi, ar kuriem māksliniece sastapusies plenēros, ārzemju ceļojumos, ikdienas notikumos, pastaigās pilsētvidē un līdzcilvēkos.

29. maijs – Šodien

Laikmetīgās mākslas izstāde Sieviete bez īpašībām

Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Jāņa Pliekšāna iela 5/7, Jūrmala

Izstādē piedalās mākslinieces Elīna Brasliņa, Krista Dintere, Liene Mackus, Krista Dzudzilo un Sandra Krastiņa. Izstādes kuratore Jana Kukaine.

2. jūnijs – 11. jūlijs

Liepājas Simfoniskais orķestris atvērs Vecbrāļa foto izstādi ar mirkļiem no operas

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars, 2. stāvs, Radio iela 8, Liepāja

Liepājas koncertzāles Lielais dzintars 2. stāva galerijā Liepājas Simfoniskais orķestris atklās sava ilggadējā fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa foto izstādi Pirmā …, kas veltīta novembrī pirmatskaņotajai Riharda Dubras operai Suitu sāga.

7. marts – 31. augusts

O.–Pk. 12.00-17.00
Se., Sv. 10.00-15.00
Pr. – slēgts

Izstāde GARĀŽA

Rīgas Motormuzejs, Sergeja Eizenšteina iela 8

Rīgas Motormuzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 100 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde GARĀŽA, kur aplūkojami jaunākie un spilgtākie 2019. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) biedru atradumi.

16. maijs – 1. maijs, 2021

Kristīnes Kutepovas personālizstāde Redzējumi

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Jaunās gleznotājas Kristīnes Kutepovas pirmā tik vērienīgā personālizstāde veidos priekšstatu par mākslinieces individuāli saredzētām ainām un pieredzētiem notikumiem, kur vienādi liela vērība ir pievērsta kā ikdienišķas dzīves smalkumiem, tā garīgiem meklējumiem Austrumu filosofijā. Kristīnes Kutepovas glezniecības satura mērogs ir bezgalīgi plašs – tajā ietilpst gan smalki izjusta Carnikavas piemales zāles stiebru sērija, gan sadzīviskas ģimenes ainas ar aizmigušajiem. Turpat viss var dabiski pārvērsties abstraktās mākoņu gubās un dekoratīvās kalnu virsotnēs no piedzīvotā ceļojuma uz Indiju.

1. februāris – 12. jūlijs

O.–Sv. 11.00–18.00
Pr. slēgts