Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Kriminālziņas

Nedēļas nogalē ugunsgrēkos bojā gājuši divi cilvēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 12. februāra plkst. 06.30 līdz 15. februāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 160 izsaukumus – 53 uz ugunsgrēku dzēšanu, 72 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi, portālu Diena.lv informēja dienests.

Krāpnieki Swedbank vārdā izsūtījuši e-pastus

Krāpnieki izsūta e-pastus, uzdodoties par Swedbank, pievienojot neīstu saiti, kas aizved uz datu izkrāpšanas vietni, mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta IT drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā Cert.lv.

FOTO: Muitnieki aiztur viltotus dārgu zīmolu automobiļu diskus(2)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, pamatojoties uz aizdomām par intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, aizturēja 1622 automobiļu diskus ar AMG un BRABUS preču zīmēm. Tiesību īpašnieku pārstāvji ir apstiprinājuši, ka preces ir viltotas. Preču zīmes īpašniekiem novērstais kaitējums atbilstoši oriģinālu, ekskluzīvo preču kategorijai atbilstošu, disku vērtībai ir gandrīz 2,4 miljoni eiro.

Avārijā Zemgalē gājis bojā cilvēks

Vakar Latvijā reģistrēti 107 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl astoņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Rīgā aizturēts vīrietis, kurš izvarojis divas 12 gadus vecas meitenes(17)

2020. gada vasarā Valsts policijas likumsargi aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par seksuālu vardarbību pret divām 12 gadus vecām meitenēm. Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka vīrietis ar šīm meitenēm iepazinies uz ielas, pēc tam aicinājis pie sevis mājās, izvarojis, piespiedis lietot narkotiskās vielas un vienai meitenei arī draudējis. Pēc nepieciešamo pierādījumu iegūšanas un nostiprināšanas, kriminālprocess pagājušā gada decembrī tika nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Aizturētajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, informē likumsargi.