Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kriminālziņas

VP: Šogad traktortehnikas zādzību skaits samazinājies vairāk nekā uz pusi

Šogad līdz šim Latvijā ir nozagti desmit traktori, kas ir vairāk nekā uz pusi mazāk nekā pērn, trešdien Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvju ikmēneša sapulcē sacīja Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Noziegumu pret īpašumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Māris Priednieks.

Apcietināts iepriekš brīvībā palaists un divās slepkavībās vainots vīrietis(4)

Tiesa piemērojusi apcietinājumu divās slepkavībās vainotam vīrietim, kuru iepriekš izmeklēšanas tiesnesis bija nolēmis palaist brīvībā. Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA pastāstīja, ka, veicot pirmstiesas izmeklēšanu, kļuva zināms par personas iepriekš izdarītu vēl vienu noziedzīgu nodarījumu. Tā rezultātā jūlijā pieņems jauns lēmums par personas atzīšanu par aizdomās turēto un tiesa pēc atkārtota izmeklētāja ierosinājuma piemēroja vīrietim drošības līdzekli - apcietinājumu, kurā viņš atrodas arī patlaban. Augusta beigās kriminālprocess nodots Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Stendzeniekam piespriež nosacītu cietumsodu ar narkotikām saistītā lietā(8)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien piespriedusi gadu ilgu nosacītu brīvības atņemšanu bijušajam reklāmas aģentūras SIA Mooz! īpašniekam Ērikam Stendzeniekam krimināllietā, kas saistīta ar narkotiku nelegālu apriti, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Savukārt otram apsūdzētajam - Naurim Sprogam - tiesa piespriedusi piecus gadus ilgu nosacītu brīvības atņemšanu.

Aizdomās par seksuālu vardarbību apcietina Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteri(99)

Aizdomās par cilvēku tirdzniecību un seksuālu vardarbību pret kādu pilngadīgu vīrieti, izmantojot viņa bezpalīdzības stāvokli, pagājušajā trešdienā aizturēti trīs 60 līdz 73 gadus veci vīrieši, vēsta Valsts policija. Portāla Delfi rīcībā esošā informācija liecina, ka viņu vidū ir Romas katoļu baznīcas priesteris no Rēzeknes - Aglonas diecēzes Pāvels Zeiļs, kuram kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Aizdomās par slepkavību Ogrē aizturēts vīrietis

Pirmdien Ogrē aizdomās par 41 gadu veca vīrieša slepkavību Valsts policija (VP) turpat nozieguma vietā uz ielas aizturēja aizdomās turēto personu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais ar bojāgājušo bijuši pazīstami un starp viņiem bijušas nesaskaņas. Konflikta laikā vīrietis ar nazi letāli ievainojis savu paziņu un savainojis arī bojāgājušā tuvinieci, kura bija centusies atvairīt uzbrukumu, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Gita Gžibovska.

Pārkāpējam neizdodas apmuļķot policijas suni Darvinu(6)

Veicot izmeklēšanu lietā par kontrabandas cigarešu uzglabāšanu, policisti veica kratīšanu kādā mājā Rīgā, Bolderājā. Pārkāpējs centās policijas suni Darvinu apmuļķot, ēkā izlaistot terpentīnu, taču īpaši apmācītais suns savu uzdevumu veica godam, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā.

FOTO: Robežsargi izņem 90 tūkstošus kontrabandas cigarešu(2)

Ceturtdien, 23.augustā, Krāslavas novadā, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros par kontrabandu organizētā grupā un nelikumīgu robežas šķērsošanu, aizturēti trīs Latvijas pilsoņi un izņemti 90 tūkstoši kontrabandas cigarešu, portālam Diena.lv paziņoja Valsts robežsardzē.