Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kriminālziņas

Dagdas novadā aiztur jaunu sievieti, kura nogalinājusi savu mazuli(6)

11. novembrī pulksten 19.20 Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknis saņēma informāciju, ka Ezernieku pagastā sieviete ir nogalinājusi savu nepilnu gadu veco bērnu. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un aizturēta iespējamā vainīgā persona, informē VP.

Aizturēts vīrietis, kurš no mazas meitenes izvilinājis adresi un devies pie viņas(8)

Pagājušo svētdien Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti aizdomās par mazgadīgas meitenes pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās aizturēja kādu jau iepriekš par šādiem noziegumiem sodītu vīrieti. Viņš ar meiteni bija uzsācis saziņu kādā sociālajā multivides lietotnē. Saistībā ar notikušo Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess un tiesa aizdomās turētajam piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Valsts policija aicina vecākus saviem bērniem pastāstīt drošības nosacījumus interneta vidē, tostarp atgādināt, ka svešiniekiem nedrīkst atklāt informāciju par sevi, īpaši dzīvesvietas un skolas adresi.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim Dobeles novada pašvaldības policistiem(3)

Otrdien, 3. novembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtīja krimināllietas materiālus Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim Dobeles novada pašvaldības policijas amatpersonām par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu. Vienai no iepriekšminētajām amatpersonām KNAB inkriminē arī uzkūdīšanu izdarīt noziedzīgu nodarījumu.

Sestdien uz ceļiem pieķerti 14 dzērājšoferi

Aizvadītajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti 14 šoferi, savukārt viens cilvēks auto vadījis narkotisko vielu iespaidā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Viņķelei draudējis 21 gadu vecs puisis, pret kuru sākts kriminālprocess(39)

Reaģējot uz publiski izskanējušo informāciju par to, ka veselības ministre Ilze Viņķele (AP) sociālajā vietnē Facebook ir saņēmusi vēstuli no kādas personas, kura izteikusi draudus viņas veselībai un dzīvībai, policija noskaidrojusi jaunieša atrašanās vietu, identitāti un sākusi kriminālprocesu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).