Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +20 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Populārākās ziņas

1
2
3

Atrodi atšķirības

Kremlis grasās aizliegt PSRS komunistiskā un Vācijas nacistiskā režīma salīdzināšanu, kā arī apšaubīt "PSRS humāno misiju Eiropas valstu atbrīvošanā".
4
5

Grib vakcinēties kolektīvi

Sabiedrībā pieaug izpratne par vakcinācijas nozīmi, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un līdz ar to arī virkni ierobežojumu ierastajā dzīves ritmā. Īpaši liela ir darba devēju vēlēšanās nodrošināt savu darbinieku kolektīvu vakcināciju.
6
7
8
9

Izraēla un palestīnieši uz vērienīga kara sliekšņa

Konflikts, kas var pāraugt pilna mēroga karadarbībā, – tā eksperti vērtē Izraēlas armijas un Gazas joslā valdošo palestīniešu kustību Hamas un Islāma džihāds karotāju konfrontāciju, kurā izmanto raķetes un aviāciju. No Gazas joslas uz Izraēlas pilsētām beidzamajās dienās raidīts vairāk nekā 1000 raķešu. Izraēla atbildējusi ar a...
10
11
12
13
14
15

Pēc šaušanas skolā Krievijā rosina ieroču un interneta ierobežojumus(1)

Krievijai sērojot par deviņiem šāvēja uzbrukumā ģimnāzijā Kazaņā dzīvību zaudējušajiem cilvēkiem, izskanējuši amatpersonu un politiķu priekšlikumi ne tikai padarīt stingrāku ieroču turēšanas atļauju saņemšanas kārtību, bet arī stingrāk kontrolēt aktivitātes internetā un ziņot par "aizdomīgiem" skolēniem, par "aizdomīgu" uzska...
16
17

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 652

Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 69 Covid-19 pacienti, no tām izrakstīts 71, līdz ar to kopējais slimnīcās esošo ar Covid-19 sirgstošo cilvēku skaits sarucis no 666 aizvakar līdz 652 vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
18

Finanšu ministrija izmaiņas neplāno(1)

Neraugoties uz uzņēmēju organizāciju iebildumiem, minimālās sociālās iemaksas tiks ieviestas ar šā gada 1. jūliju. To Dienai apstiprina finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis (JV).
19

Arī nākamnedēļ klātienes mācības drīkstēs rīkot 31 pašvaldībā

No nākamās nedēļas pirmdienas 1.-6.klases un 12.klases, kā arī 7.-9.klases un 10.-11.klases pēc rotācijas principa klātienes mācības varēs rīkot 31 pašvaldība, kas ir tikpat daudz, cik iepriekšējā nedēļā, lai gan pašvaldību sarakstā ir notikušas izmaiņas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākā informācija. ...
20

Grieķija apsūdz NVO sadarbībā ar cilvēku kontrabandistiem

Grieķijas premjerministrs Kirjaks Micotakis trešdien paziņojis, ka dažas nevalstiskās organizācijas (NVO) sadarbojas ar cilvēku kontrabandistiem, lai nogādātu nelegālos imigrantus no Turcijas uz Grieķiju, palīdzot tiem iekļūt Eiropas Savienībā (ES).
21

Vērtēs iespējas pirmsskolas pedagogu atalgojumu celt vairāk par līdz šim plānoto

Pirmsskolas pedagogu atalgojuma nevienlīdzības mazināšanai taps jauni aprēķini, lai vērtētu iespējas to celt vairāk nekā bijis plānots līdz šim, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) un finanšu ministru Jāni Reiru (JV) stāstīja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ko noklusē parka taciņa, koks un celms. Rīgas parkos – ar audiogidu

"Audiogids ir fantastisks medijs. Pašai žēl, ka agrāk nezināju, kas tas tāds. Lai izstaigātu dažādu valstu tūrisma objektus, ielas, pilis, parkus, vajag tik "glaudāmo" telefonu un lejupielādēt bezmaksas aplikāciju izi.Travel," stāsta Rīgas mežu projektu vadītāja Anitra Tooma, kura nu pati veidojusi tekstus, ...