Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Askona - labākie matrači jūsu gultai

Zināms, ka miegs cilvēkam ir ļoti svarīgs. Kādēļ? Tādēļ, ka laikā, kamēr guļam, organisms sāk aktīvi atjaunoties. Tieši miegs ļauj ne vien justies labāk, bet arī labi izskatīties.

Taču viss nav tik vienkārši! Liela nozīme ir ne tikai tam, cik ilgi guļam, bet arī faktam, vai mēs izguļamies! Miega kvalitāte ir ļoti būtisks faktors, kas ietekmē gan veselību, gan skaistumu, gan garastāvokli, gan arī daudzus citus mūsu dzīves aspektus. 

Tā ir tieši atkarīga no virsmas, uz kuras mēs guļam. Ērti gultas matrači var vairākkārtīgi uzlabot miega kvalitāti. 

Gultas matračus un arī daudzus citus miega piederumus piedāvā uzņēmums “Askona”. Fabrikas “Askona” ražoto gultas matraču īpašnieku ik gadu palielinās par diviem miljoniem! Tas nozīmē, ka uzņēmums attīstās pareizā virzienā un attaisno savu pircēju uzticību. 

Interesants fakts: no 2003.gada “Askona” piegādā gultas matračus zviedru koncernam IKEA. Šodien holdings “Askona” ir viens no lielākajiem visu iemīļotā IKEA piegādātājiem. 

Ja arī jūs ieinteresēja populārie gultas matrači “Askona”, tad ienāciet vietnē www.askona.eu un izvēlieties vislabākos piederumus veselīgam miegam.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Kādos gadījumos var palīdzēt mūzikas terapija?

Mūsdienu stresainajos apstākļos, kad darbs dzen darbu un ikdienas rūpes var iedzīt depresīvā noskaņojumā, ir svarīgi atrast kādu nodarbošanos, kas palīdzētu uzlabot emocionālo labsajūtu. Prot...

Vērtīgi padomi, izvēloties velosipēdu

Velosipēdi tiek uzskatīti par visizdevīgāko pārvietošanās līdzeklis gan pilsētas, gan lauku reģionu apkārtnē, jo uz to rēķina ir mazāk izdevumu par transportēšanos, bet arī tiek samazināts laiks s...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti