Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Piektdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Ķermeņa apmācība un veselība

Ķermeņa trenēšana prasa daudz ikdienas pūļu un uzmanības. Nepietiek ar apņēmību vairāk trenēties, ir arī jāuztur šī apņēmība, tāpēc treniņiem ir nepieciešama patiešām augsta motivācija. Ja jūtat, ka jums ir šī motivācija un ka esat pietiekami nobriedis veselīgākai dzīvei, ir pienācis laiks sākt trenēties.
Reklāmraksts

Korporatīvie pasākumi klātienē un tiešsaistē – mūsdienīgas kolektīva saliedēšanas idejas lieliem un maziem kolektīviem

Neatkarīgi no uzņēmuma lieluma, korporatīvajiem pasākumiem ir svarīga nozīme katrā kolektīvā. Tie rada komandas garu un palīdz kolēģiem labāk sastrādāties, ļaujot veidot savstarpējās attiecības neformālākā gaisotnē. Jāatzīst gan, ka tos noorganizēt ne vienmēr ir viegli, īpaši lielākos kolektīvos, jo jāatrod ideja, pret kuru lielākajai daļai kolēģu vismaz nebūs lielu iebildumu (jo atrast ideju, kas patīk pilnīgi visiem, ir gandrīz neiespējami). Turklāt pēdējos gados, kad pandēmijas ietekmē daudzi kolektīvi strādā attālināti, nepieciešams arī izlemt, vai pasākumu organizēt klātienē vai tiešsaistē, kas visu šo procesu padara vēl nedaudz grūtāku.
Reklāmraksts

Kā labi uzrakstīt SEO optimizētu bloga rakstu?

Interneta saturam ir izšķiroša nozīme mūsdienu uzņēmējdarbībā. Lai bloga raksti iegūtu lielāku redzamību meklētājos un piesaistītu vairāk lasītāju, ir būtiski apgūt SEO (Search Engine Optimization) pamatprincipus. Šajā rakstā apskatīsim, kā rakstīt SEO optimizētus bloga rakstus, pielietojot efektīvas metodes un stratēģijas.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi tīrības uzturēšanai remonta laikā

Mājokļa remonts viennozīmīgi ir izaicinošs process. No vienas puses, priecē domas par to, ka rezultātā būs skaists un atjaunots mājokļa izskats, taču, no otras puses, nomāc domas par to, ka remonta procesā mājokli uzturēt kārtīgu un tīru ir ārkārtīgi grūti. Protams, labākais variants remonta laikā ir pārcelties uz citu dzīvesvietu, lai nebūtu jāsamierinās ar remonta laikā radīto nekārtību. Ko darīt, ja tas nav iespējams? Šajā rakstā esam apkopojuši dažus padomus, kā uzturēt tīrību mājvietā, kurā notiek remontdarbi.
Reklāmraksts

Ko ņemt vērā, izvēloties dārza māju?

Vai ir pienācis laiks papildināt piemājas teritoriju ar dārza mājiņu? Tās šobrīd ir pieejamas plašā izvēlē, un, lai saprastu, kurš variants būtu piemērotākais, jāizvērtē vairāki būtiski faktori.
Reklāmraksts

Nutrameg – lietotne cīņai pret lieko svaru

Veselības tehnoloģiju jaunuzņēmumam Nutrameg ir astoņas dažādas lietotnes svara korekcijai 35 valodās, kas pieejamas teju visās pasaules valstīs. Šobrīd uzņēmums galvenokārt fokusējas uz ASV tirgus apgūšanu, kas blīvajā konkurencē nav viegls uzdevums. Tomēr ir visi priekšnoteikumi, lai to sasniegtu, – spēcīga komanda, visaptveroša vīzija, jaudīgs piedāvājums: pēc Nutrameg klientu sniegtajiem datiem uzņēmums jau palīdzējis zaudēt vairāk nekā deviņus miljonus kilogramu svara.
Reklāmraksts

Kravu pārvadājumu loģistikas izmaksu optimizācija

Šodien globālajā tirgū e-komercijas uzņēmumi nepārtraukti meklē stratēģijas, kā optimizēt loģistiku un samazināt izmaksas. Efektīva starptautisko kravu pārvadājumu pārvaldība var būt atslēga uz panākumiem. Šajā rakstā aplūkotas dažādas metodes, kā veidot ilgtermiņa partnerattiecības ar tādiem kravu pārvadātājiem kā Ursus Forwarding.
Reklāmraksts

Pasākumu organizēšana kolektīvam: 5 veidi, kā Roadgames lietotne var palielināt darbinieku iesaisti

Darbinieku iesaiste ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka, vai korporatīvais pasākums būs izdevies un vai organizatoru izvirzītie mērķi būs sasniegti. Savukārt izdevies team-building vai darbinieku onboarding pasākums sekmē to, cik labi kolektīvam būs izdevies stiprināt komandas garu, atpūsties un uzkrāt pozitīvas emocijas. Tomēr bieži vien pasākumu rīkotāji saskaras ar problēmu – kā panākt pēc iespējas augstāku darbinieku iesaisti, lai darbinieki piedalītos aktivitātēs? Iepazīsties ar 5 vienkāršiem, bet efektīviem darbinieku iesaistes risinājumiem, kurus piedāvā Roadgames orientēšanās spēļu lietotne!
Reklāmraksts

Efektīva dārza aizsardzība pret kurmjiem

Viena no dārznieka rūpēm, kas, šķiet, vienmēr ir līdzās neskaitāmām citām darāmām lietām, ir kurmji. Šīs mazās radības neēd pašus augus, bet barības meklējumos rok pazemes tuneļus augsnē. Kad kurmji to dara, tie vai nu nopietni sabojā savā ceļā esošo augu saknes, vai arī to izveidotie caurumi liek saknēm karāties gaisā. Tas viss, protams, neprognozē labu ražu. Un, ja mēs runājam par puķu dobēm vai zālājiem, tā ir arī estētiska problēma.
Reklāmraksts

Lāzerepilācija: 7 svarīgi fakti, kas tev jāzina pirms procedūras veikšanas

Ikdienas cīņa ar nevēlamajiem matiņiem var būt patiesi nogurdinoša, turklāt liela daļa procedūru, kas palīdz no tiem atbrīvoties, ir mazefektīvas un sagādā diskomfortu. Regulāru veicot lieko matiņu skūšanu, vaksāciju vai depilāciju, nereti ar laiku attīstās tādas nepatīkamas problēmas kā ieauguši matiņi, nieze, apsārtums un ādas iekaisums.
Reklāmraksts

Konkurence sociālo mediju mārketingā: kā izcelties ar saturu?

Plašajā sociālo mediju satura jūrā, kur katrs pieskāriens ekrānam atklāj aizvien jaunu saturu, mārketinga speciālisti saskaras ar izaicinājumu – milzīga satura konkurence. Lielais ziņu, tvītu un dažādu atjauninājumu apjoms var radīt izaicinājumu uzņēmumiem atrast savu nišu un izcelties ar sociālo mediju saturu. Šajā rakstā mēs papētīsim sociālo mediju mārketinga sarežģītību, atklājot taktikas, kas palīdz pārvarēt satura piesātinājumu un būt priekšgalā konkurentiem.
Reklāmraksts

Kaķu tualetes iegādes ceļvedis un atbilstošu kaķu smilšu izvēle

Neatkarīgi no kaķa vecuma, viens no pirmajiem uzdevumiem, ar ko jātiek galā katram jaunajam saimniekiem, ir mājdzīvnieka pieradināšana dabiskās vajadzības kārtot tam speciāli paredzētā kaķu tualetē. Kaķēniem šo māku parasti ierāda mamma, tāpēc nonākot jaunajās mājās, kaķēnu saimniekiem vien jāuzmana, lai mīlulis atceras, kur tualetes kastīte atrodas. Savukārt pieaugušiem kaķiem, ja dzīvniekam jau nav izveidojušies nelāgi uzvedības ieradumi, kaķim nav nekādu veselības kaišu un tas jaunajās mājās jūtas droši, šo māku no jauna mācīt nevajadzēs.
Reklāmraksts

Finanšu drošības tīkla izveide: kāpēc ir nepieciešami ārkārtas uzkrājumi

Finanšu stabilitāte ir mērķis, ko daudzi cilvēki tiecas sasniegt, taču neparedzēti izdevumi un ārkārtas situācijas var izjaukt pat visrūpīgāk izstrādātos plānus un iejaukties detalizētos budžetos. Tāpēc, lieliski noder uzkrājumi ārkārtas situācijām — finanšu drošības tīkls, kas paredzēts, lai nodrošinātu finanses un līdzekļus, kad dzīve uzņem negaidītus pavērsienus.
Reklāmraksts

Kā izgaismot savu māju ar fasādes gaismekļiem.

Izvēloties pareizo apgaismojumu un uzstādot to pareizajā vietā, jūs varat izveidot pievilcīgu vidi savā dārzā un ap māju visa gada garumā. Uzstādīt LED fasādes gaismekļus var pie mājas ieejas, terasē, uz balkona vai pie žoga.
Reklāmraksts

5 medicīnas preces, kurām būtu jābūt katrā mājas aptieciņā

Kā zināms, dažādas kaites un saslimšanas var piemeklēt pavisam negaidīti. Tāpēc, lai parūpētos par savu vai savu ģimenes locekļu veselību, katrā mājoklī būtu jābūt nelielai mājas aptieciņai, kas ļaus mazināt saaukstēšanās, gripas, vēdera vīrusu vai citu slimību simptomus un diskomfortu situācijās, kad aptieka uzreiz nav pieejama.
Reklāmraksts

Pasākumu reklāma, izmantojot e-pasta mārketingu

E-pasta mārketinga pasaule ir dinamiska un daudzpusīga. Tās galvenais mērķis? Piesaistīt apmeklētājus jūsu pasākumiem un zīmolam. Šo e-pasta ziņojumu potenciālie sūtītāji ir tikpat dažādi kā viņu reklamētie pasākumi, sākot no gadatirgiem un veikalu atvēršanās līdz pat semināriem un citiem pasākumiem.
Reklāmraksts

Ieteikumi auto sagatavošanai gaidāmajai ziemas sezonai.

Ziema tuvojas, un ir pēdējais laiks sagatavot savu automašīnu, lai nodrošinātu drošību un komfortu aukstajos, sniegainajos ziemas mēnešos. Lai Jūsu pārvietošanās būtu droša un bez stresa, mēs esam sagatavojuši dažus noderīgus ieteikumus auto sagatavošanai gaidāmajai ziemas sezonai.
Reklāmraksts

Sejas krēms – kas tas ir un kāpēc nepieciešams to lietot

Sarežģītajā skaistumkopšanas pasaulē ir viens produkts, kas ir svarīgs, un ko obligāti jāiekļauj ādas kopšanas rutīnā - sejas krēms. Papildus tam, ka sejas krēms ir neaizstājams skaistumkopšanas līdzeklis, tas ir daudzpusīgs līdzeklis, kas var pārveidot jūsu ādu, sniedzot priekšrocības, kas sniedz daudz vairāk nekā tikai mitrināšanu. Šajā rakstā iepazīsim sejas krēma pasauli, izpētīsim, kas tas ir, kāpēc tas ir būtisks produkts ādas kopšanas rutīnā, un kā tas var mainīt Jūsu ādas kopšanas paradumus.