Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dienas infografika: Finanšu ministri

Finanšu ministriju (FM) var uzskatīt par ietekmīgāko visā Ministru kabinetā, jo tā ir valsts maka turētāja, kas attiecīgi ļoti tieši var ietekmēt jebkuras citas ministrijas un attiecīgi valdības tēriņu vēlmes kopumā. Ne velti ierasts, ka ikvienā valdībā tai partijai, kura iegūst premjera amatu, automātiski arī ''pienākas'' finanšu ministra krēsls. Tomēr FM piemīt ne tikai stingrās rokas tēls naudas tērēšanas ziņā, jo šīs ministrijas tiešā pārraudzībā ir nodokļu administrācija, kuras labākas vai sliktākas sekmes nodokļu iekasēšanā un attieksmē pret nodokļu maksātājiem diez gan tieši skar arī FM reputāciju. Un arī nodokļu politiku lielā mērā ietekmē FM nostāja- attiecīgi FM tikpat tieši ir atbildīga par nodokļu politikas veiksmēm un neveiksmēm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Saskaņa šķeļas(1)

Izskatās, ka partijā Saskaņa iestājies sabrukums – pirms nedēļas no tās izslēdza bijušo ''politisko lokomotīvi'' Dombrovski un deputāti Švecovu, nu Saeimas frakciju pametusi deputāte Papule.

Dienas infografika: Satiksmes ministri

Satiksmes nozarē ir virkne dažādu jomu, tostarp komunikācijas, aviosatiksmes, tranzīts un loģistika, autoceļu infrastruktūra, sabiedriskais transports. 30 gadu laikā esam ļoti progresēju...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats