Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karikatūrista skats

Putina drauds pasaulei © DIENA(4)

Kremļa propagandisti jau pilnā nopietnībā spriež par demonstratīvu kodoltriecienu kaut kur okeānā, ja NATO iesaistīsies konfliktā Ukrainā...

Ērgļu ligzda © DIENA

Pēdējās nedēļās sabiedrība ar ligzdā uzstādītas kameras palīdzību tiešsaistē cītīgi seko Durbes ērgļu ģimenes piedzīvojumiem.

Vakcīnu bailes © DIENA

Karikatūrista Gata Buravcova skats uz vakcinācijas procesu pavadošajām nebūšanām un iedzīvotāju noskaņojumu dažādos reģionos.

Uzņēmēju noskaņojums © DIENA

Uzņēmējdarbības noskaņojuma rādītāji martā uzlabojušies gan pakalpojumu sektorā un mazumtirdzniecībā, gan rūpniecībā un būvniecībā, ziņo Centrālā statistikas pārvalde.

Kandža © DIENA

Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonas izteikums, ka katrā trešajā mājā Latgales reģionā varētu būt kandžas aparāts, aizvainojis daudzus Latgales iedzīvotājus.

Stukāns un baļķis © DIENA

Ģenerālprokurors Juris Stukāns, komentējot apsūdzību Ventspils peldbaseinā bojā gājušā puisēna vecākiem, pieļāva, ka advokāts viņus maldinājis par deklarācijas iesniegšanas termiņiem.

Mācības svaigā gaisā © DIENA

Izglītības ministre Ilga Šuplinska paziņoja, ka ne visas no 45 pašvaldībām, kuru skolas drīkst organizēt mācības klātienē ārpus telpām, šo iespēju ir izmantojušas.

Prokurores cinisms © DIENA(2)

Prokurore Rūta Leišavniece pēc Valsts policijas un VID iniciatīvas nolēma saukt pie krimināltbildības Ventspils peldbaseinā noslīkušā puisēna vecākus par nepareizu ienākumu deklarācijas aizpildīšanu. Ģenerālprokuratūra lēmumu atcēla.

Krievija un Twitter © DIENA

Krievijas mediju uzraudzības dienests Roskomnadzor piedraudējis pilnībā bloķēt Twitter lietošanu Krievijā, ja tā vadība nepakļausies Maskavas prasībām par aizliegtā satura dzēšanu.

Apturētā vakcinēšana © DIENA

Balstoties uz ziņojumiem no atsevišķām Eiropas Savienības valstīm par trombembolijas un līdzīgiem gadījumiem, kas novēroti dažādos laika posmos pēc vakcīnas saņemšanas, arī Latvijas atbildīgās iestādes sekojušas šo valstu piemēram un uz laiku līdz divām nedēļām apturējušas iedzīvotāju vakcināciju ar AstraZeneca vakcīnu.

E-lāpsta © DIENA

Veselības ministrija nākusi klajā ar ierosinājumu atkal tērēt sešus miljonus eiro jaunas e-veselības izveidei.

Kā pareizi potēt? © DIENA(1)

Mediķi pauž neizpratni un sašutumu par Veselības ministrijas ieceri atvēlēt ap 100 eiro uz cilvēku ārstniecības personāla apmācībai, kā pareizi potēt.

Lielgabals Daugavā © DIENA(28)

Jēkabpilī nozagtais piemineklis lielgabals veiksmīgi atrasts Daugavā. Vērts papētīt, vai tur nav noslīcināti vēl kādi artefakti, kuru kompozīcija precīzāk attēlo Otrā pasaules kara notikumus Latvijā.

Vakcinācijas pase © DIENA(4)

Domājot par ceļošanas ierobežojumu mazināšanu, Eiropas Savienībā sākušās diskusijas par digitālas vakcinācijas pases radīšanu.

Aivara zīmīte Ventspilij © DIENA(9)

Tā kā pirmās instances tiesas spriedums tiks pārsūdzēts un tātad nestāsies spēkā, Aivars Lembergs saglabā pašvaldības deputāta un domes priekšsēdētāja statusu un var startēt arī gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.