Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karikatūrista skats

Sirsniņmājiņa © DIENA(4)

Lai arī notekūdeņu apsaimniekošanas sakārtošanā valstī gadu gaitā ir ieguldīts 1 miljards eiro, Latvijā nav sekmējies panākt māju pieslēgšanu centralizētajām kanalizācijas sistēmām, secinājusi Valsts kontrole.

Karantīnas laika tirdzniecība © DIENA

Ņemot vērā noteiktos ceļošanas ierobežojumus Igaunijai Covid-19 dēļ, pieprasījuma samazinājums pēc alkoholiskajiem dzērieniem pierobežas veikalos varētu sarukt par aptuveni 30%.

Nederīgas aploksnes noder © DIENA

Vairākas partijas tiesā apstrīdējušas Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus, jo vēlēšanu rīkotāju pieļautu kļūdu dēļ par nederīgām kopumā atzītas simtiem aplokšņu ar balsojumiem.

Nord Stream 2 © DIENA(1)

Kremļa reakcija, kategoriski noraidot jebkādu atbildību par Alekseja Navaļnija saindēšanu, var izšķirt, vai Vācija turpinās atbalstīt Nord Stream 2 projektu, ko būvē Krievijas gāzes uzņēmums Gazprom.

Vivi Latvija © DIENA

a/s Pasažieru vilciens reģistrējis preču zīmes Vivi Latvija un Vivi. Esot nolemts mainīt Pasažieru vilciena nosaukumu, un turpmāk to saukšot Vivi Latvija.

Autori un minimālās iemaksas VSAA © DIENA

Finanšu ministrija iecerējusi noteikt, ka autoratlīdzību saņēmējiem būs vai nu jāreģistrē saimnieciskā darbība, vai jāmaksā tādi paši nodokļi kā no algota darba ienākumiem.

Sikspārņu reputācija © DIENA(2)

Jaunākās filmas par supervaroni Betmenu uzņemšana Lielbritānijā ir apturēta pēc tam, kad tās galvenais aktieris Roberts Patinsons inficējies ar jauno koronavīrusu.

Latvija viena burbulī © DIENA

Ministru prezidents Kariņš paudis, ka, pieaugot saslimstībai ar Covid-19 Lietuvā un Igaunijā, tā dēvētais Baltijas burbulis no piektdienas de facto vairs nepastāvēs. Īpašs satraukums par situāciju pierobežā, kur notiek iedzīvotāju migrācija.

CVK brīdinājums © DIENA

Tas, ka par nederīgām atzītas daudzas neapzīmogotas aploksnes, iespējams, ietekmēja Rīgas domes vēlēšanu rezultātus. Tikmēr vēlēšanu rīkotāji ir pārsteidzoši mierīgi – kļūdīties esot cilvēcīgi...

Uz skolu bez iesnām © DIENA

Baidoties no Covid-19 izplatības, skolās nelaidīs pat tos, kam iesnas. Rudens lietavu laikā skolā neielaisto skaits varētu būt lielāks par ielaižamo.

Bruknas muiža © DIENA(15)

Tā vietā, lai vērtētu, kāpēc valsts līmenī joprojām nav risinājuma jauniešu ar atkarībām rehabilitācijai, uz anonīmu sūdzību pamata sacelta ažiotāža par apstākļiem Kalna svētību kopienā Bruknā.

Covid-19 skolā © DIENA(2)

Skolām šoreiz jābūt gatavām ne tikai jaunajam mācību gadam, bet arī vadlīniju ievērošanai Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Balons Baltkrievijā © DIENA

Lietuva iesniegusi Baltkrievijas vēstniekam notu, norādot, ka tās gaisa telpu pārkāpis kaimiņvalsts helikopters, savukārt Baltkrievija paziņojusi, ka arī gatavo notu par astoņiem gaisa baloniem "ar pretvalstisku simboliku".

Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs © DIENA

Sagaidāms, ka pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām tiesa sāks skatīt lietas par fiktīvi nodarbinātajiem pašvaldības struktūrās un kapitālsabiedrībās. Rīgas satiksmē šādi piepelnījies pat Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs.

Liepājas cietuma projekts © DIENA

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) paudis, ka, pārskatot Liepājas cietuma būvniecības projektu un samazinot tā paaugstinātās prasības, rasta iespēja samazināt būvniecības izmaksas par 18 miljoniem eiro.

Putins un tēja © DIENA(15)

Krievijas opozīcijas līderis Navaļnijs bezsamaņā nogādāts slimnīcā. Viņa preses sekretāre pavēstījusi, ka Navaļnijs no rīta dzēris vienīgi tēju, un izteikusi pieņēmumu, ka opozicionārs ticis saindēts.

Rīgas gailis © DIENA

Pērn sabiedrības sašutumu raisīja drīzāk dušas telpām piemērotu zilu flīzīšu ieklāšana vēsturiskajā Vērmanes dārza strūklakas baseinā. Nu atklājies, ka flīzējums nevis novākts, bet paslēpts zem betona masas. Kas vēl atklāsies?

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas Covid-19 laikā © DIENA

Tie, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt vēlēšanu iecirknī, tajā skaitā pašizolācijā vai karantīnā Covid-19 dēļ esošie un slimnieku aprūpētāji, Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā.

Baltkrievu spēle © DIENA

Pasaules čempionātam hokejā jānotiek nākamā gada pavasarī Rīgā un Minskā. Tomēr Starptautiskā Ledus hokeja federācija apsver jautājumu par citu turnīra rīkošanas vietu pēc politiskajiem protestiem Baltkrievijā.

Vēlme pāriet ēnu ekonomikā © DIENA(1)

Finanšu ministrijas piedāvātie nodokļu politikas attīstības virzieni valsts sociālās un veselības apdrošināšanas ilgtspējas veicināšanai var sekmēt vēlmi pāriet ēnu ekonomikā, secinājuši banku analītiķi.

Putins un vakcīna © DIENA(7)

Kaimiņvalsts prezidents Putins paziņojis, ka Krievija pirmā pasaulē reģistrējusi vakcīnu pret jauno koronavīrusu, to esot izmēģinājusi pat viņa meita.

Rīgas lielākā problēma © DIENA(3)

Priekšvēlēšanu laikā pēc LTV pasūtījuma veiktā aptauja rāda, ka 30,4% rīdzinieku par lielāko problēmu uzskata slikto ceļu un ielu stāvokli

Balsošanas urna Baltkrievijā © DIENA(7)

Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās līdzšinējais valsts galva Aleksandrs Lukašenko ieguvis 80,23% balsu, bet opozīcijas kandidāte Svetlana Tihanovska – aptuveni 9,9%, liecina pirmdien publiskotie oficiālie rezultāti.

Sarkanas līnijas © DIENA(1)

Nacionāļi un reģionāļi paziņojuši, ka Rīgas domē nesadarbosies ar Gods kalpot Rīgai, jo vēlētāji to nesaprastu. Tiešām viņu vēlētājiem tīkamāka būtu atstumtās Gods kalpot Rīgai atgriešanās pie varas ar Saskaņu?

Māja ar pagrabu © DIENA(2)

Valsts nekustamie īpašumi izsolē piedāvās iegādāties Stūra māju jeb Tetera namu ar nosacījumu, ka telpas pagrabā un pirmajā stāvā ekspozīcijai par čekas vēsturi Latvijā izmanto Latvijas Okupācijas muzejs.