Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dārgā klimata neitralitāte

Latvija vēl nav aplēsusi virzības uz klimatneitralitāti izmaksas, tomēr tās būs mērāmas miljardos eiro, paudusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece Alda Ozola.

Top komentāri

KLIMATGEITANEKAVĒJIES!
K
Ir skaidrs , ka "klimat-neitralitātes izmaksas, būs mērāmas miljardos eiro," bet vēl nav skaidrs, kurās kabatās šie miljardi ieplūdīs.
reptilis
r
1.Oglekļa dioksīds -dzīvības pamats! 2.Jauna totalitāra reliģija,kura aizliedz šaubīties par savu patiesumu! (Zinātnē vienmēr ir šaubas)3.Šī jaunā totalitārā reliģija ir nozagusi normāliem cilvēkiem vārdu zaļš,jo visiem normāliem cilvēkiem gribās dzīvot sakārtotā tīrā vidē,lai gaiss ir tīrs....atkritumi pārstrādāti.4.Lai dzīvotu labvēlīgā vidē ir jābūt augsti tehnoloģiskai valstij,jo tikai bagātas valstis var būt zaļas un tīras. 5. Nabadzīgās ...pārapdzīvotās valstīs nekad nebūs kārtībā apkārtējā vide!....,tad vajag palīdzēt šim valstīm izkļūt no nabadzības un regulēt dzimstību???....,bet kuru tas interesē Starptautiskās birokrātijas biznesa projektā:)))
Irlielāmērāticams
I
ka globālajam klimata ārprātam ir jāpretojas ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Es, personīgi, atraugājos divas reizes biežāk, nekā pirms gada.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Ziemassvētki Saeimā

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā noraidīta vairāk nekā 11 000 cilvēku parakstītā iniciatīva atlikt būtisko partiju finansējuma palielināšanu.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats