Tāpat kā iepriekš, arī šajā pārskata periodā Valsts kasei veiktajiem maksājumiem nepieciešamie finanšu līdzekļi ir galvenokārt atgūti kredītu restrukturizācijas un atsevišķu prasījuma tiesību pārdošanas rezultātā. Pārskata perioda beigās sabiedrības pārziņā atradās 2386 kredītlietas, kas nodotas piedziņas darbību veikšanai.
Kristofers Gviljams vienlaikus ar gandarījumu par sasniegtajiem pozitīvajiem rezultātiem norāda, ka valsts ieguldījumam nepieciešamos līdzekļus atgūt kļūst aizvien grūtāk: „Pakāpeniski izstrādājot un atgūstot problemātiskos kredītus, mūsu aktīvu portfelī palielinās to kredītu īpatsvars, kuru atgūšana ir īpaši sarežģīta un prasa būtiskus resursus, tostarp laiku un cilvēkresursus. Arī pārlieku ilgo, līdz ar to nereti neefektīvo tiesvedību rezultātā samazinās sabiedrības pārvaldībā esošā kredītportfeļa vērtība, kas nozīmē arī kopumā mazāku atgūto līdzekļu apjomu”.
Kopš 2012. gada pēdējā ceturkšņa ir ievērojami pieaudzis no nekustamo īpašumu portfeļa objektu pārdošanas atgūto naudas līdzekļu apjoms. Izsolēs, kurās tiek pārdoti sabiedrības ieķīlāti vai ar piedziņas atzīmi apgrūtināti nekustamie īpašumi, trešās personas ir nosolījušas 120 īpašumus par kopējo summu 3,3 miljoni eiro. Kopumā pārskata periodā sabiedrība ir nodrošinājusi savu dalību 362 nekustamo īpašumu izsolēs. Pēc nepieciešamo darbu veikšanas pārskata perioda beigās pārdošanā bija izlikti aptuveni 370 nekustamo īpašumu objektu ar kopējo tirgus vērtību 30 miljonu eiro apmērā.
Regulāri veidotie uzkrājumi problemātiskajiem kredītiem, kā arī procentu izdevumu pārsvars pār procentu ieņēmumiem ir galvenās pozīcijas sabiedrības finanšu rezultātu zaudējumu sadaļā. Jāatgādina, ka šī pozīcija neietekmē sabiedrības faktiskos darbības rezultātus vai naudas plūsmu, tā kā sabiedrības pastāvēšanas mērķim (savulaik „Parex banka” izsniegto problemātisko kredītu atgūšana) un ar to saistītajam atšķirīgajam darbības modelim nav piemērojams citā segmentā strādājošu kompāniju, tostarp kredītiestāžu, vērtējums.
AS „Reverta” problemātisko aktīvu portfelis ir sadalīts starp Baltijas un NVS valstīm, Latvijā tiek atgūti aptuveni 60% no parādiem.