Lai arī patlaban šis jautājums nav iekļauts oficiālajā dienas kārtībā, padomes priekšsēdētāja vietnieks Tālivaldis Keivs atzīst, ka nāksies pārrunāt, kā rīkoties tālāk. Padomē kopumā darbojas 17 iedzīvotāju sapulcēs izvirzīti pārstāvji no visas Jūrmalas.
«Mēs nonācām savdabīgā situācijā – neviens negribēja iet par priekšnieku. Pīrants pats pieteicās, un visi, aiz prieka plaukšķinot, piekrita. Nākamajā dienā man saka – vai tu zini, ko jūs izdarījāt, viņš taču ir Munkevica partijā! Tad mēs domājām – varbūt nav arī slikti, ka ir cilvēks, kam ir labs kontakts ar domes vadību, varbūt mūs vairāk uzklausīs,» atceras T.Keivs, gan atzīstot, ka pēdējā padomes sēdē pirms trim nedēļām Pīrants jau pārāk daudz esot atsaucies uz savām sarunām ar Munkevicu. Kopumā N.Pīrants kā cilvēks esot atstājis labu iespaidu.
Jau ziņots, ka N.Pīrants bija arī SIA Jūrmalas ātrā palīdzība valdes loceklis un bija piedalījies pašvaldību vēlēšanās no R.Munkevica vadītās partijas Jūrmala – mūsu mājas.
T.Keivs pastāstīja, ka 25.maija sēdē iedzīvotāju pārstāvji bija cerējuši tikties ar pilsētas mēru Romualdu Ražuku (PS), lai pārrunātu jauno pilsētas attīstības plānu. Viņš nezināja teikt, vai sēdes darba kārtība netiks mainīta.
Jūrmalas iedzīvotāju pārstāvjiem būs jālemj, ko darīt ar Pīrantu
Jūrmalas Iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēdē, kas plānota 25.maijā, iespējams, tiks pārrunāta situācija ar Normundu Pīrantu, kurš kopš pagājušā gada bija šīs padomes priekšsēdētājs, taču aizvadītajā nedēļā tika apcietināts kā iespējamās kukuļdošanas līdzdalībnieks kopā ar bijušo Jūrmalas mēru Raimondu Munkevicu (Jūrmala – mūsu mājas).
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.