Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Atis Rozentāls

Vai šī seja ir īstajā vietā?

Deputātu kandidātu parādīšanās preses slejās un ēterā ārpus apmaksātiem reklāmas laukumiem un laikiem priekšvēlēšanu periodā rada aizdomas par slēpto reklāmu. SestDiena noskaidro, vai medijiem ir filtri, kas šādus gadījumus izķer.

Sāls Rīgas ielās būs tikai atkalas laikā

Nevienam deputātam nebalsojot pret, bet izskanot opozīcijas šaubām par reālo izpildījumu dzīvē, Rīgas dome vakar pieņēma grozījumus saistošajos noteikumos, ar kuriem tiek regulēta ietvju tīrīšana pilsētas teritorijā.

Lems pēc būtības vai izdzīs cauri

Valsts prezidents Egils Levits nosūtījis Saeimai otrreizējai caurlūkošanai 8. septembrī pieņemto Pašvaldību likumu, norādot uz vairākām maināmām normām. Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāja Inga Goldberga (Saskaņa) Dienai teic, ka labojumus jāpaspēj veikt vēl šim sasaukumam un tos nevar pārcelt 14. Saeimai, tā skaidrojis Saeimas Juridiskais birojs.

Katrs novada iedzīvotājs atnāks ar iesniegumu

Par situāciju enerģētiskās krīzes priekšvakarā un nākotnes perspektīvām, dzīvojot valstspilsētas tuvumā, Atim Rozentālam stāsta Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Turpināt vai apturēt reformu

Izglītības reformas piekritēji un pretinieki jūtami arī politisko partiju spektrā, priekšvēlēšanu programmās sniedzot idejas par pirmsskolas, pamatskolas un vidusskolas mācību saturu nākotnē.

Zelta āķi neapmierinātajiem

Ne tikai Šlesers un Gobzems, bet vesela rinda tā dēvēto sīkpartiju cer uz tiem vēlētājiem, kas ir neapmierināti ar pašreizējo koalīciju, kā arī neuzticas parlamentā pārstāvētajām opozīcijas partijām.

Zemnieki bez zaļajiem

Vēlētājiem jāapzinās, ka ZZS ir citu politisko spēku apvienība.

Kurš uzvarēs Melno Aklo?

Nacionālās apvienības un Konservatīvo starpā šķietami valda konkurence par vēlētājiem, tomēr partiju taktika būtiski atšķiras, un gan līderu retorikā, gan pirmsvēlēšanu piedāvājumā manāmas interesantas nianses.