Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kultūras nozarei Covid-19 krīzes pārvarēšanai vienojas piešķirt 32 miljonus eiro

Koalīcijas partijas vienojušās kultūras nozarei Covid-19 krīzes pārvarēšanai piešķirt papildu 32 miljonus eiro, šodien pēc valdību veidojošo partiju tikšanās žurnālistiem sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

"Šodien ir priecīga diena, beidzot ir panākta vienošanās par konkrētiem skaitļiem, par ko iepriekš varējām runāt ieceru formātā," teica politiķis.

Puntulis uzsvēra, ka nozares iziešanai no krīzes paredzēti 32 miljoni eiro.

"Valdība strādā kā laba komanda, esam spējuši vienoties par stratēģiju. Šajā komandā kultūras nozare nav bārenītes statusā, tās vajadzības tiek vērtētas līdzvērtīgi ar citām nozarēm," teica politiķis.

Ministrs skaidroja, ka ieplānoto naudu plānots sadalīt pabalstiem, infrastruktūrai un modernizācijai - radošuma atbalstam.

Puntulis tāpat akcentēja, ka patlaban pēc politiskās vienošanās ir svarīgi ļoti atbildīgi pārdomāt šī finansējuma izlietošanu, lai tas nestu atdevi ilgtermiņā. "Tā ir diezgan solīda naudas summa, bet pastāv iespēja to neiztērēt tik jēgpilni. Tā ir ļoti atbildīga lieta," teica politiķis.

Viņš arī pauda, ka par to, vai līdzekļu daļā, kas kultūras nozarē paredzēta infrastruktūrai, ietverti līdzekļi arī jaunai koncertzālei, būs zināms vēlāk.

Top komentāri

nuja
n
Tos pakamps tādi mākslinieciski pigmeji kā šnē, kairišs, žagars u. c.
Pilnīgs sviests!
P
Kaut kas nenormāls!!! Valstij nav naudas mediķiem, sociālām programmām, bet dīkdieņiem, kam pašiem jāsāk naudu pelnīt izsviedīs 32. miljonus. Valstij plika pēcpuse, knapi var nosegt izdevumus, 37% no IKP ārējias parāds, demogrāfijas kritums, bet svarīgi, ka var uzdejot un uzdziedāt.
vai
v
uzbliezīs vēl kaudzi ar nevienam nevajadzīgām koncertzēlēm kuras parazitē uz visu nodokļu maksātāju rēķina?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Vēsi no abām pusēm(36)

Tālajos padomju okupācijas gados trimdas latvietis, jo īpaši no to dzimtenes tautiešu puses, kuriem šādu radu ārzemēs nebija, tika uzlūkots ja ne kā pārcilvēks, tad vismaz kā laimes krekliņā dzimi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas