Balstoties uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Darba devēju konfederācijas priekšlikumu, vadības grupa vienbalsīgi nolēma izvirzīt kā NAP2020 vadmotīvu - gudra izaugsme.
Laikā no 13. Līdz 27.februārim prioritāšu pamata ziņojums tika piedāvāts apspriešanai, un par to tika saņemti vairāk nekā 470 ierosinājumi no 75 organizācijām, iestādēm un iedzīvotājiem. PKC eksperti ir izvērtējuši un iestrādājuši prioritāšu ziņojumā iesniegtos komentārus.
Otrdien, 6.martā prioritāšu ziņojumu plānots virzīt apstiprināšanai Ministru kabinetā, kas ļautu tupināt darbu pie tālākās NAP2020 izstrādes.
NAP2020 vadības grupa atbalstīja arī PKC piedāvāto darba grupu sastāvu, kas darbu pie NAP2020 tālākas izstrādes uzsāks pēc prioritāšu apstiprināšanas Ministru kabinetā. Pārstāvjus darba grupām izvirzīja NAP vadības grupas locekļi, kā arī atsevišķas nevalstiskās organizācijas. Darba grupu uzdevums būs izstrādāt katras izvirzītās prioritātes rīcības virzienus, noteikt makro līmeņa indikatorus un konkrētus uzdevumus, kas jāpaveic līdz 2020.gadam, lai sasniegtu iecerētos mērķus. Katram uzdevumam būs noteikts konkrēts atbildīgais, laika termiņš sasniegšanai, kā arī sasaiste ar konkrētu finansējuma avotu un reģionu, kurā uzdevums jāīsteno. Darba grupas sāks darbu 12. un 13.martā. Tās sanāks uz kopējām apspriedēm 26.martā, 13.aprīlī un 27.aprīlī.
Darba grupu locekļu uzdevums būs nodrošināt saikni ar visām ieinteresētajām pusēm, aktīvi tikties un diskutēt ar nozares ekspertiem, akadēmiskās vides pārstāvjiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem. PKC nodrošinās publiski pieejamu informāciju par darba grupu darbu un rezultātiem.