Par konkrētiem atbildes termiņiem uzņēmumi neesot vienojušies.
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās vides un reģionālās politikas komisijas sēdē CAF pārstāvji atzina, ka ir gatavi diskutēt par konkrētu līguma punktu grozījumiem, taču Latvijas puse piedāvājusi vispirms parakstīt jauno līgumu un tad diskutēt. CAF neesot saņēmis konkrētus piedāvājumus grozīt konkrētus punktus, un nopietnas diskusijas par šo tēmu neesot bijušas.
CAF uzsvēra, ka ir gatavs veikt grozījumus, taču par to neesot ar PV izveidojusies nopietna padziļināta diskusija. Jauna līguma noslēgšana neesot iespējama, jo tas maina tiesiskās attiecības. CAF esot gatavs līdz 2.oktobrim nonākt pie vienotas pozīcijas.
Kā ziņots, jauno 34 elektrovilcienu un septiņu dīzeļvilcienu iepirkuma iegādes kopējās izmaksas tiek plānotas 144 miljonu latu apmērā, no kuriem Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējums būs 100 miljoni latu, bet PV līdzfinansējums šā projekta realizācijai būs 44 miljoni latu. Savukārt otra līguma daļa paredz šo vilcienu uzturēšanu 30 gadu periodā. Kopumā līguma vērtība ir 610,76 miljoni eiro (429,24 miljoni latu). Jaunajiem vilcieniem ir jābūt saražotiem līdz 2015.gada augustam.
CAF un PV par parakstītā jauno vilcienu iepirkuma līguma grozījumiem jāvienojas līdz 2.oktobrim.