Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rucavā no janvāra būs jauni ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi

Rucavā no nākamā gada 1.janvāra būs jauni ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi, ja īpašumā nav uzlikts ūdens skaitītājs, liecina Rucavas novada domes lēmums.

Noteikts, ka ūdens apgādes un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas patēriņa norma, ja īpašumā nav uzlikts ūdens skaitītājs būs seši kubikmetri vienam cilvēkam mēnesī. 

Ūdens apgāde Rucavas pagastā vienam cilvēkam mēnesī izmaksās 2,76 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), savukārt kanalizācijas notekūdeņu novadīšana - 5,64 eiro bez PVN.

Ūdens apgāde Dunikas pagastā vienam cilvēkam mēnesī maksās 3,12 eiro bez PVN, savukārt kanalizācijas notekūdeņu novadīšana - 3,36 eiro bez PVN.

Tāpat pašvaldība noteikusi ūdens patēriņa normu un tarifu mājlopu dzirdināšanai mēnesī, ja nav uzstādīti ūdens skaitītāji. 

Rucavas pagastā liellopam noteiktā ūdens patēriņa norma ir trīs kubikmetri, kas maksās 1,38 eiro, teļam  - 1,5 kubikmetri par 0,69 eiro, cūkai - 0,45 kubikmetri par 0,21 eiro, zirgam - 2,4 kubikmetri par 1,10 eiro, aitai -0,3 kubikmetri par 0,14 eiro, mājputniem - 0,03 kubikmetri par 0,01 eiro.

Dunikas pagastā liellopam noteiktā ūdens patēriņa norma ir trīs kubikmetri, kas maksās 1,56 eiro, teļam - 1,5 kubikmetri par 0,78 eiro, cūkai - 0,45 kubikmetri par 0,23 eiro, zirgam - 2,4 kubikmetri par 1,25 eiro, aitai -0,3 kubikmetri par 0,16 eiro, mājputniem - 0,03 kubikmetri par 0,02 eiro.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus dzīvokļos un privātmājās uzstādīt ūdens skaitītājus, lai varētu nodrošināt kvalitatīvus ūdenssaimniecības pakalpojumus novadā, veidotu vienotu pakalpojumu uzskaiti un nodrošinātu Ūdenssaimniecības likuma prasības.

Pašvaldība atgādina, ka patlaban, ja īpašumā ir uzstādīts ūdens skaitītājs, Rucavas pagastā par vienu kubikmetru ūdens ir jāmaksā 0,46 eiro bez PVN, kanalizāciju - 0,94 eiro bez PVN, savukārt Dunikas pagastā ūdens maksā 0,52 eiro bez PVN, kanalizācija - 0,56 eiro bez PVN.

 

Top komentāri

Scorseze
S
Šī valsts ir smagi slima ar vēzi un vēža nosaukums ir valsts vadība, tas ir bīstams parazitējošs un ātri augošs vēzis.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas