Arī šajā komisijas sēdē, klātesot konkursu rīkojušās Nacionālo un elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pārstāvjiem un radio valdē ievēlētajam Aldim Pauliņam, radio pārstāvji pārmeta atklātības trūkumu Latvijas Radio valdes izraudzīšanas procesā, kā arī radio darbinieku turēšanā neziņā par konkursa virzību un kandidātiem. Savukārt Latvijas Žurnālistu asociācijas vadītāja Anda Rožukalne lūdza izskaidrot, kāpēc konkursa vienā kārtā jau izkritis kandidāts tomēr beigu beigās ieguvis radio vadītāja amatu.
NEPLP priekšsēdētājs Ainārs Dimants skaidroja, ka konkurss noritējis atbilstoši tā nolikumam un no tā nav notikušas atkāpes. Savukārt pret līdzšinējo radio darbu kopumā padomei neesot iebildumu, tomēr īsti nesokas projekti sadarbībā ar Latvijas Televīziju, un jaunās valdes uzdevums būs to uzlabot.
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas vadītāja Inese Laizāne (NA) uzteica Latvijas Radio darbiniekus, kuri aktīvi iesaistījušies viedokļu paušanā par valdes vēlēšanām, taču aicināja saprast, ka Saeimas komisija nav tā institūcija, kas var kaut ko ieteikt NEPLP saistībā ar notikušo konkursu. Viņa gan piebilda, ka komisija turpmāk biežāk aicinās NEPLP skaidrot norises un jaunumus sabiedriskajos medijos. "Padome varētu informēt gan darbiniekus, gan Saeimas komisiju par trūkumiem [Radio darbā]," viņa izteicās, piebilstot, ka arī Latvijas Radio valdes konkursa nolikumu, iespējams, būtu bijis iespējams uzlabot.